• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

ترانزیستور ترایاک Q6015L5

ترانزیستور ترایاک Q6015L5

شماره فنی: Q6015L5

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

شرح محصول ترانزیستور ترایاک مدل Q6015L5

ترانزیستورهای ترایاک یکی از مهم‌ترین قطعاتی هستند که در دنیای الکترونیک مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر شما هم به این قطعه بسیار مهم نیاز دارید، ترانزیستور ترایاک مدل Q6015L5 برای خرید و توسعه دستگاهتان انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود. این محصول توسط برند تیکور ( Teccor ) تولید شده و کیفیت ایده‌آلی نیز دارد. به همین دلیل توسعه دهندگان می‌توانند به این محصول اعتماد کنند و آن را در پروژه‌های مختلف مورد استفاده قرار دهند. همچنین دایره کاربردهای محصول بسیار گسترده بوده و قابلیت‌های زیادی را در آن پیدا خواهید کرد.

با استفاده از این محصول می‌توانید پروژه‌های مختلفی مانند دستگاه‌های کنترل سرعت موتور ( اینورتر )، ماژول‌های کنترل دمای محیط خانه‌های هوشمند، سیستم‌های کنترل و رقص نور و سوئیچینگ را توسعه دهید. البته محصول برای نصب در دستگاه‌های کنترل فازی متناوب ساخته شده و نباید در سیستم‌های DC مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین برای عملکرد ترانزیستور به بهترین شکل میزان نسبت ولتاژ به زمان زیادی نیاز است.

مشخصات فنی و مزایای ترانزیستور ترایاک مدل Q6015L5

اولین مزیتی که برای توسعه دهندگان و خریداران محصول امتیاز بزرگی محسوب می‌شود، استانداردهای RoHS است. این محصول تمامی استانداردهای لازم را کسب کرده و خطری برای عملکرد دستگاه‌های مختلف ندارد. به همین دلیل توسعه دهندگان می‌توانند ترانزیستور را برای پروژه خود خریداری کنند و نگران مشکلاتی مانند ایجاد نویز یا عملکرد ناپایدار قطعه نباشند.

میزان جریان لحظه‌ای که ترانزیستور زمان دریافت امواج کامل ایجاد می‌کند، 15 آمپر است. البته برای دسترسی به این جریان باید دمای قطعه بین 80 تا 90 درجه سانتیگراد باشد. همچنین میزان جریان در تمامی سری‌های قطعه همین مقادیر خواهد بود.

از دیگر پارامترهای مهم محصول هم میزان زمانی است که عملیات فیوز انجام می‌شود. ترانزیستور ترایاک مدل Q6015L5 تنها در مدت زمان 8.3 ثانیه عملیات فیوزینگ را انجام می‌دهد. به همین دلیل محصول هیچ تاخیری را روی دستگاه‌های الکترونیکی ایجاد نکرده و در کمترین زمان جلوی آسیب‌های شدید به برد را خواهد گرفت.

مشخصات ظاهری

ترانزیستورهای ترایاک از لحاظ ظاهری کاملا شبیه به یکدیگر هستند. در این محصول همدیگر ویژگی خاصی در ظاهر وجود ندارد و همان سه پایه بلند ترانزیستورهای ترایاک را می‌بینیم. البته به دلیل طراحی خاص پایه‌ها می‌توان ترانزیستور را در هر جایی نصب کرد.

نکات مهم برای نصب و شرایط کار قطعه

شرکت سازنده در دیتاشیت محصول اطلاعاتی را درج کرده تا شرایط کار مناسب قطعه برای توسعه دهندگان قابل تشخیص باشد. برای اینکه محصول داخل برد یا قاب دستگاه مشکلی پیدا نکند، نباید دما از بازه 40- تا 150- سانتیگراد خارج شود. همچنین برای نصب باید از همان روش‌های معمول در دنیای الکترونیک ( لحیم کاری و ... استفاده کنید.

خرید ترانزیستور ترایاک از سایت بای بست الکترونیک

ترانزیستور ترایاک مدل Q6015L5 را از همین صفحه سایت بای بست الکترونیک خریداری کنید. همچنین می‌‌توانید تمامی مراحل خرید را از لحظه پرداخت تا دریافت سفارش طبق سلیقه خود انجام دهید. ضمانت سلامت کالا و همکاران ما در بخش تامین قطعات نیز هنگام بروز مشکل همراهتان هستند.

نظرتان را برای ترانزیستور ترایاک Q6015L5 بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه ترانزیستور ترایاک Q6015L5