شماره تماس فروشگاه

021-44273798

درباره بای بست

بیشتر بدانیم

درباره بای بست الکترونیک

مجموعه بای بست الکترونیک با تکیه بر دانش 17 ساله خود در زمینه واردات قطعات الکترونیک همواره حامی صنایع، تولیدکنندگان، شرکت ها و متخصصین این حوزه بوده است. بای بست الکترونیک با درک این موضوع که مهم ترین شاخصه هنگام خرید، اطمینان از اصالت و قیمت قطعات است، تلاش بر این داشته است که با نهایت توان و ابزارهای در دسترس امکان خرید مستقیم از معتبرترین برندها و تأمین کنندگان جهانی را فراهم آورد و با همکاری نزدیک با تولیدکنندگان قطعات الکترونیک سعی در جلب رضایت مشتریان با توجه به درخواست و نیاز آن ها داشته است که این امر با بهترین کیفیت، پایین ترین قیمت و در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

همچنین بای بست الکترونیک امکان تأمین قطعات با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از بازار داخلی را از طریق فروشگاه بای بست الکترونیک واقع در طبقه اول پاساژ توکل را نیز فراهم آورده است.

فلسفه وجودی

مجموعه ما با فراهم آوردن بستر خرید و تأمین قطعات به صورت مستقیم و بدون واسطه امیدوار است به صنعت و تولید کشور کمک کرده و مهندسین کشورمان را در همگام سازی با بروزترین تکنولوژی ها در صنعت الکترونیک یاری رساند.

چشم انداز

بای بست الکترونیک قصد دارد با استفاده از تجربیات و اعتبارات کسب شده در سال های فعالیت خود، تبدیل به یک مرجع جهت تأمین هر نوع قطعات الکترونیک در ایران شود و امکان مقایسه قیمت لیست درخواستی در مارکت جهانی و ایران را در سایت خود فراهم آورد.

چرا بای بست را انتخاب کنیم؟

ضمانت کالا

تضمین سلامت و کیفیت کالا

مشاوره خرید

با مشاوره در خرید بهترین محصول را انتخاب میکنید

ارائه بهترین پیشنهاد

بر اساس تجربه طولانی بای بست بهترین های خود را پیشنهاد میدهد

بیشترین خدمات آنلاین

همیشه سعی میکنیم خدمات مورد نیاز مشتریان را کامل و به صورت آنلاین پوشش دهیم

پرداخت ایمن

اطلاعات پرداخت شما محفوظ است پس با خیال راحت پرداخت کنید

تحویل فوری

پس از خرید خود در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نیاز خود را تحویل بگیرید