شماره تماس فروشگاه

021-44273798
ماژول بلوتوث xs3868
ماژول بلوتوث xs3868

ماژول بلوتوث xs3868

5.0 (4) 0

شرح محصول ماژول بلوتوث XS3868

در خانه بسیاری از افرادی سیستم‌های صوتی قدیمی اما قدرتمندی وجود دارد که علارغم قدرت بالای پخش خود، ورودی‌های قدیمی و ضعیفی دارند. ماژول بلوتوث XS3868 یک گزینه بسیار مناسب برای استفاده از فناوری بلوتوث در سیستم‌های صوتی خانگی است. اگر اندکی دانش فنی داشته باشید می‌توانید از این ماژول برای سیستم صوتی خود استفاده کنید و از محبوب‌ترین روش‌های ارتباطی دنیا لذت ببرید.

البته کاربرد این ماژول به سیستم‌های صوتی خانگی محدود نمی‌شود و می‌توان در خودرو هم از آن استفاده کرد. بسیاری از سیستم‌های صوتی خودرو بلوتوث ندارند و از شیوه‌های قدیمی برای پخش موسیقی استفاده می‌کنند. خرید سیستم صوتی جدید برای اتومبیل قطعا هزینه بسیار زیادی به همراه خواهد داشت و ممکن است نظر سارقان را به خودروی شما جلب کند. با خرید ماژول بلوتوث XS3868 می‌توانید یک سیستم صوتی خودروی استریو مجهز به فناوری بلوتوث داشته باشید، آن هم با کمترین هزینه.

مزایا و مشخصات ماژول بلوتوث XS3868

مدار شارژ داخلی باطری، یکی از مهمترین ویژگی‌های این محصول است. با استفاده از این قابلیت به راحتی می‌توانید یه ماژول بلوتوث پرتابل با باطری قابل شارژ طراحی کنید. ظرفیت باطری کاملا به انتخاب شما بستگی دارد و فقط باید به قابل شارژ بودن باطری، ولتاژ و جریان خروجی آن دقت کنید.

ولتاژ کاری

برای انتخاب باطری باید به ولتاژ آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. این ماژول برای کار خود به منبع تغذیه 3 تا 4.2 ولتی نیاز دارد. دامنه متغیر ولتاژ کاری به شما این امکان را می‌دهد تا قدرت انتخاب زیادی در هنگام خرید باطری داشته باشید.

نسخه بلوتوث

در این ماژول از نسخه 2 بلوتوث استفاه شده است. شاید تصور کنید که این نسخه از بلوتوث اندکی قدیمی است. بلوتوث نسخه دو شاید سرعت اتصال کمتری نسبت به بلوتوث‌های جدیدتر داشته باشد، اما سازگاری آن با دستگاه‌های مختلف بیشتر است.

مدار نویزگیر

ماژول بلوتوث XS3868 از یک مدار نویزگیر داخلی استفاده می‌کند. قطعا چنین قابلیتی در یک ماژول بلوتوثی بسیار کاربردی خواهد بود. با استفاده از این قابلیت میزان نویز سیگنال کاهش پیدا کرده و موسیقی با کیفیت بیشتری روی سیستم صوتی پخش خواهد شد.

قابلیت برنامه‌ریزی

با استفاده از EEPROM می‌توانید این ماژول را برنامه‌ریزی کنید. با برنامه‌ریزی دقیق امکان شخصی سازی ماژول بیشتر خواهد شد. همچنین با این قابلیت امکان تغییر پارامترهای مختلف در ماژول را دارید.

کلیدهای کنترلی

در این محصول امکان استفاده از 5 کلید مختلف برای کنترل ماژول را دارید. همچنین اتصال به ماژول نیاز به فشار دادن دکمه خاصی ندارد و به صورت خودکار انجام می‌شود.

برد اتصال ماژول

برد 20 متری از امکانات بسیار خوب ماژول بلوتوث XS3868 است. برای اتصال به ماژول نیازی نیست که خیلی نزدیک به آن باشید و از فاصله 20 متری امکان پخش موسیقی دلخواه خود را دارید.

خرید به صورت آنلاین

برای خرید ماژول بلوتوثی XS3868 نیازی نیست که ساعت‌ها به بازار مراجعه کنید. کافیست از همین صفحه ماژول را به سبد خرید خود اضافه کنید و به صورت اینترنتی اینترنتی این کار را انجام دهید. سایت بای بست الکترونیک در کمترین زمان ممکن محصول را برای شما ارسال خواهد کرد.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021