شماره تماس فروشگاه

021-44273798
TEA5767
TEA5767

TEA5767

5.0 (4) 0

شرح محصول ماژول رادیو FM با آنتن TEA5767

امواج رادیو با ورود خود به دنیا سرعت قطار پیشرفت تجهیزات ارتباطی را بیشتر کرد. به همین دلیل رادیو در زمان کوتاهی به خانه همه افراد ورود پیدا کرد و هنوز هم در زمینه ساخت تجهیزات الکترونیکی کاربردهای بسیار زیادی دارد. اگر شما هم در زمینه توسعه بردهای الکترونیکی فعالیت دارید و یک ماژول رادیو FM می‌خواهید، ماژول رادیو FM با آنتن TEA5767 می‌تواند کلیه نیازهای شما را برآورده کند.

سازنده ماژول تمام تلاش خود را کرده تا محصول خود را به ساده‌ترین شکل ممکن طراحی کند. به همین دلیل برد ماژول فقط با یک چیپ الکترونیکی ساخته شده که می‌تواند امواج رادیو FM را تنظیم کند. البته سازنده فقط به سادگی طراحی برد توجه نکرده و به سلامت کاربران خود نیز اهمیت می‌دهد؛ زیرا مقدار RoHS امواج این ماژول در محدوده مجاز قرار دارد.

مزایا و مشخصات ماژول رادیو FM با آنتن TEA5767

برای شروع کار ماژول نیازی به پروگرام کردن یا تنظیم اولیه وجود ندارد و افراد مبتدی هم می‌توانند از این محصول استفاده کنند. اگر از بردهای آردوینو برای توسعه پروژه خود استفاده می‌کنید، باید بدانید که این محصول توانایی کار با انواع بردهای آردوینو را دارد. اتصال ماژول به بردهای دیگر نیاز به ابزار یا قطعات جانبی حاصی ندارد و پین‌های روی ماژول با کمک سیم‌های معمولی قابل استفاده هستند. البته پین‌ها نیاز به لحیم کاری دارند که با دانش فنی اندکی قابل انجام است. منبع تغذیه نیز به همین پورت‌ها متصل می‌شود که باید 2.5 تا 5 ولت باشد.

این ماژول با اتصال به بردهای آردوینو و رزبری پای از طریق پورت سریال I2C می‌تواند حداکثر قابلیت‌های خود را به کاربر نشان دهد. به طوری که با این ماژول می‌توانید به باند رادیو کشورهای آمریکا، ژاپن و حتی کشورهای اروپایی نیز متصل شوید. این گیرندگی قدرتمند به دلیل استفاده سازنده از آنتن داخلی است که روی برد قرار دارد. شاید تصور کنید که این برد رادیویی ابعاد بزرگی داشته باشد، اما برد ماژول یک مربع کوچکی است که طول هر ضلع آن به 12 میلیمتر هم نمی‌رسد. اگر در پروژه خود با محدودیت فضا رو به رو هستید، این محصول انتخاب خوبی برای شما است.

مشخصات سیگنال رادیویی ماژول

این ماژول حساسیت بالایی داشته و به کمک آمپلی فایر نویزگیر در ورودی خود می‌تواند صدای شفافی را به گوش کاربر برساند. عملیات جست و جوی سیگنال‌ها نیز به صورت کاملا خودکار انجام می‌شود و یک دیکودر سیگنال استریو رایگان دارد. محدوده فرکانس رادیوی FM 74 تا 108 مگاهرتز است تا هیچ فرکانس رادویی اطراف خود را از دست ندهید

خرید محصول از بای بست الکترونیک

برای خرید این ماژول کاربردی اما خوش قیمت نیازی به مراجعه حضوری ندارید. کافیست از همین صفحه سفارش خود را ثبت کنید تا بای بست الکترونیک محصول را به دست شما برساند. با استفاده از روش‌های پرداخت و ارسال متنوع، می‌توانید ماژول خود را هر طور که مایل هستید خریداری کنید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021