شماره تماس فروشگاه

021-44292020
دیود STTh12R06D (to-220)
دیود STTh12R06D (to-220)

دیود STTh12R06D (to-220)

5.0 (4) 0
  • شماره فنی قطعه:STTh12R06D
  • دسته بندی:دیود
  • توضیحات:

    Turbo 2 ultrafast high voltage rectifier

شرح محصول دیود STTH12R06D

بدون شک دیودها جزو مهم‌ترین قطعاتی هستند که در الکترونیک وجود دارند؛ زیرا قابلیت مهم یکسوسازی جریان را در اختیار توسعه دهندگان قرار می‌دهند. همچنین دیودها مدل‌های متنوعی دارند که هرکدام با ویژگی‌ها و مشخصات فنی متفاوتی تولید می‌شوند. البته که این تنوع بالا شاید اندکی انتخاب را برای مصرف کننده سخت‌تر کند. اگر شما هم قصد خرید دیود با کیفیت و توان کافی را دارید و نمی‌توانید مدل مناسبتان را پیدا کنید، دیود STTH12R06D را در سبد خریدتان قرار دهید.

محصول یک دیود با مشخصات فنی قابل قبول و کیفیت ساخت بالا است که نام برند مشهور STMicroelectronic را یدک می‌کشد. از آنجایی که قطعه از درب یک کارخانه خوش‌نام بیرون می‌آید، دیگر نگرانی بابت دقت عملکرد و طول عمر بالا برای مصرف کننده ایجاد نمی‌کند. همچنین قطعه استانداردهای بین المللی زیادی را به دست آورده است که همگی تضمین کننده این عملکرد دقیق و پایدار هستند. به همین دلیل خرید محصول می‌تواند گزینه مناسبی برای پروژه‌های گوناگون مانند مدارهای الکترونیکی معمول، مبدل‌های جریان و منبع‌های تغذیه با سوئیچینگ سریع باشد.

مزایا و مشخصات فنی دیود STTH12R06D

اول از همه باید بگوییم که قطعه یک دیود هایپر فست (Hyper Fast) است که عملکرد سریع از خود نشان می‌دهد. به طوری که در شرایط استاندارد قطعه به محض دریافت جریان شروع به کار کرده و طی مدت 25 نانو ثانیه ریکاوری یا شروع به کار مجدد می‌کند. چنین ویژگی مهمی قطعا برای مدارهای دارای سوئیچینگ سریع یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود.

دیگر نکته‌ای که در محصول مزیت بزرگی را به وجود می‌آورد، ابعاد بسیار کوچک قطعه است. دیود STTH12R06D به طور کلی حدود 10.3 میلیمتر ارتفاع دارد که بخش بزرگی از آن را پایه‌ها تشکیل می‌دهند. همچنین ضخامت قطعه 4.6 میلیمتر است که رقم چندان بزرگی نیست و به توسعه کننده کمک می‌کند تا دیود را به راحتی در کنار سایر قطعات قرار دهد.

جریان و ولتاژ قابل تحمل قطعه

در مسیر رفت قطعه توانایی تحمل ولتاژ 2.9 ولتی با جریان 12 آمپر را دارد. در مسیر برگشت نیز جریان به 45 یوتا آمپر و اختلاف پتانسیل به 600 ولت می‌رسد. همچنین قطعه حداکثر جریان 100 آمپری را از خود عبور می‌دهد که رقم قابل توجهی است.

نکات مهم برای نصب محصول

قطعه به طور کلی سه پایه نر دارد که به روش Through Hole در مدارهای چاپی به سادگی لحیم‌کاری می‌شود. همچنین به خاطر ابعاد استاندارد پایه‌ها، دیود در بِرد بٌردها نیز قابل استفاده خواهد بود. البته که در انتخاب روش و محل نصب باید دقت کرد که حداکثر دمای مناسب قطعه 175 درجه سانتیگراد است.

خرید آنلاین و تحویل سریع با بای بست الکترونیک

در صورتی که قصد خرید دیود STTH12R06D را دارید و نمی‌خواهید زمان زیادی صرف انجام این کار کنید، از سایت بای بست الکترونیک کمک بگیرید. ما با روش‌های متنوعی که برای ارسال در نظر گرفته‌ایم، این دیود را در کمترین زمان ممکن با ضمانت سلامت به دستتان می‌رسانیم.

 

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021