شماره تماس فروشگاه

021-44292020
دیود SS0540(SF)
دیود SS0540(SF)

دیود SS0540(SF)

5.0 (8) 0
  • شماره فنی قطعه:SS0540(SF)
  • برند:WTE
  • دسته بندی:دیود

شرح محصول دیود بریر مدل SS0540(SF)

دیودها در دسته قطعات الکترونیکی پرکاربرد قرار می‌گیرند که در مدل‌های مختلف قرار می‌گیرند. یکی از مهم‌ترین مدل‌های دیود که بریر (Barrier) نام دارد، در سیستم‌های کنترلی، تغذیه و سایر مدارهای عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این مدل دیود از عبور جریان و انرژی اضافی جلوگیری کرده و صدمات ناشی از آن را بین می‌برد. اگر شما هم قصد دارید که چنین قابلیت محافظتی منحصر به فردی را در پروژه خود داشته باشید، از دیود بریر مدل SS0540(SF) کمک بگیرید.

این محصول یک دیود بریر ساده با قابلیت‌های نسبتا مناسب است که در پروژه‌های عمومی می‌توان استفاده کرد. شرکت سازنده متریال مرغوبی را برای ساخت دیود استفاده کرده که استانداردهای لازم دنیای الکترونیک را دارند. همچنین قطعه به طور کلی ابعاد چندان بزرگی برای نصب نیاز نخواهد داشت و روی کوچک‌ترین بردهای الکترونیکی قابل استفاده است. ناگفته نماند که این قطعه هیچ پلاریته یا جهت نصبی ندارد و از دو سمت قابل استفاده خواهد بود.

مزایا و مشخصات دیود بریر مدل SS0540(SF)

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی که در محصول وجود دارد، توانایی راه اندازی قطعه با جریان کم است. با وجود این قابلیت با ولتاژ ناچیزی قطعه شروع به کار کرده و تمامی قابلیت‌های خود را در  اختیار مصرف کننده می‌گذارد. همچنین به خاطر مصرف برق کم قطعه، مصرف الکتریسیته کلی قطعه کاهش خواهد یافت. البته که این مصرف کم عملکرد دیود را مختل نخواهد کرد. جالب است بدانید که محصول با توجه به مصرف ناچیزش قابلیت سوئیچینگ سریع را نیز ارائه می‌دهد.

دیگر قابلیتی که برای کابران امتیاز بزرگی محسوب می‌شود، ویژگی محافظتی دیود است. با وجود این ویژگی دیود در برابر مشکلات رایج بردها در امان می‌ماند. برای مثال دیگر با افت ولتاژ یا افزایش جریان دیود آسیب نخواهد دید. دیود بریر مدل SS0540(SF) به قابلیت محافظتی جانکشن PN مجهز شده که جلوی آسیب‌های این چنینی را می‌گیرد.

شرایط نصب و راه اندازی قطعه

به طور کلی بهترین راه برای نصب محصول لحیم کاری دیود روی بردهای الکترونیکی است. البته باز هم قطعه روی مدارهای پروتوتایپ یا بِرِد بٌرد قابل استفاده خواهد بود. همچنین قطعه وزن چندان زیادی ندارد و تغییر چندانی روی برد الکترونیکی شما ایجاد نمی کند؛ زیرا وزن خالص قطعه تنها 0.008 گرم است. با نصب اصولی نیز قطعه حداکثر 1.4 میلیمتر از سطح برد ارتفاع می‌گیرد.

زمانی که قطعه در شرایط استاندارد مورد استفاده قرار بگیرید، جریان لحظه‌ای حدود 0.5 آمپر است. البته با خارج شدن از بازه دمای مناسب عملکرد قطعه اندکی با اعداد اعلامی قطعه فاصله خواهد گرفت. به همین دلیل باید قطعه در دمای 55- تا 125+ درجه سانتیگراد مورد استفاده قرار بگیرد. با این شرایط دیود در بازه ولتاژ 20- تا 40+ ولت به درستی کار خواهد کرد.

خرید آنلاین با چند کلیک دربای بست الکترونیک

سایت بای بست الکترونیک شرایطی را ایجاد کرده تا مشتریان به سادگی بتوانند دیود بریر مدل SS0540(SF) را خریداری کنند. برای مثال شما می‌توانید روش‌های مختلفی را برای ارسال کالای خود انتخاب کنید. همچنین روش‌های گوناگونی برای پرداخت مبلغ سفارش وجود دارد.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021