شماره تماس فروشگاه

021-44292020
SG40N01Q
SG40N01Q

SG40N01Q

5.0 (8) 0

شرح محصول ترانزیستور ماسفت مدل SG40N01Q

در دنیای الکترونیک ترانزیستورها نقش‌های بسیار پر رنگی را بازی می‌کنند. به طوری که بدون کمک این قطعه طراحی یک برد یا دستگاه الکترونیکی به کار غیر ممکنی تبدیل خواهد شد. به همین دلیل در بازار انواع ترانزیستور یافت می‌شود تا توسعه دهندگان بتوانند بردهای مختلف را طراحی و تولید کنند. یکی از مشهورترین مدل‌های ترانزیستور که کاربردها بسیار مهمی در سیستم‌های سوئیچینگ دارد، ترانزیستور ماسفت است. اگر شما هم برای طراحی دستگاه خود به این نوع ترانزیستور نیاز دارید، ترانزیستور ماسفت مدل SG40N01Q را برای خرید انتخاب کنید.
محصول یک ترانزیستور ماسفت است که تمامی ویژگی‌ها و قابلیت‌های لازم را دارد. شرکت در تولید این قطعه سعی کرده تا ترانزیستور با کیفیت و عملکرد مناسب تولید کند. به همین دلیل محصول استانداردهای ارزشمندی را به دست آورده که برای خریداران قابل توجه خواهد بود. به عنوان مثال می‌توان نماد استاندارد RoHS را روی این ترانزیستور دید که نشان از کیفیت بالای قطعه می‌دهد. با وجود این استاندارد می‌توان به عملکرد صحیح قطعه اطمینان کرد و آن را برای پروژه‌های الکترونیکی حرفه‌ای به کار گرفت.

مزایا و مشخصات فنی ترانزیستور ماسفت مدل SG40N01Q

شرکت سازنده در طراحی و تولید محصول از یک الگوی خاص استفاده کرده که به تنهایی چند امتیاز بزرگ را در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد. ترانزیستور از دسته قطعات الکترونیکی است که طراحی SMD دارد. یعنی برای نصب و راه اندازی ترانزیستور باید قطعه را روی بردهای الکترونیکی لحیم کاری کرد. به همین دلیل امکان قرار دادن قطعه روی بردهای آزمایشی یا بِرِد بٌرد وجود ندارد. البته که لحیم کاری قطعات SMD روی برد مزیت بزرگی برای توسعه دهندگان است؛ زیرا با این روش قطعه در کمترین فضای ممکن روی برد نصب شده و در ضخامت نهایی برد تغییر چندانی ایجاد نمی‌کند.
ترانزیستور ماسفت مدل SG40N01Q در عملکرد نیز امتیازهای بزرگی را در اختیار توسعه دهندگان قرار می‌دهد. به عنوان مثال قطعه می‌تواند حداکثر ولتاژ 40 ولتی را به راحتی تحمل کند. همچنین توسعه دهندگان امکان نصب قطعه در مسیرهایی با جریان 140 آمپری را نیز دارند. به همین دلیل محصول گزینه خوبی برای توسعه بردهای الکترونیکی صنعتی خواهد بود. ناگفته نماند که سرعت عملکرد بالای قطعه باز هم امتیازهای محصول را افزایش می‌دهد.
توجه داشته باشید که زمان خیز و فرود این ترانزیستور ماسفت به ترتیب 50 و 53 نانو ثانیه است. یعنی قطعه عملا تغییری روی سرعت کلی سیستم و برد ایجاد نمی‌کند. همچنین مقاومت داخلی 0.0022 اهمی شما را از مشکلاتی مانند افت ولتاژ یا جریان در سیستم دور نگاه می‌دارد. البته برای رسیدن به این ارقام نباید قطعه دمایی بیش از 150 یا کمتر از 55- درجه سانتیگراد پیدا کند.

خرید از بای بست الکترونیک با چند کلیک

ترانزیستور ماسفت مدل SG40N01Q را همین الان از سایت بای بست الکترونیک تنها با چند کلیک خریداری کنید. با انجام این کار بدون اینکه از منزل خارج شوید، قطعه به دستتان می‌رسد. همچنین می‌توانید روش ارسال را نیز با توجه نیاز خود انتخاب نمایید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021