شماره تماس فروشگاه

021-44292020
پل دیود S50VB100
پل دیود S50VB100

پل دیود S50VB100

5.0 (8) 0
  • شماره فنی قطعه:S50VB100
  • برند:China Market
  • دسته بندی:دیود

شرح محصول دیود S50VB100


دیودها یا یکسوکننده‌ها جزو قطعات ساده بردهای الکترونیکی هستند، اما نقش پررنگی را بازی می‌کنند. به طور کلی دیودها جلو بازگشت جریان و ولتاژ را در مسیرهای برد می‌گیرند و مانع از آسیب دیدن سیستم می‌شوند. همچنین برای اینکه این وظیفه به درستی انجام شود، شرکت‌ها دیودها را با طراحی‌ها و عملکردهای خاص می‌سازند. یکی از این مدل‌های خاص دیودهای پل مثبت شده هستند که عملکرد منحصر به فردی را از خود نشان می‌دهد. دیود S50VB100 نیز دقیقا یکسوکننده جریانی با چنین ویژگی‌هایی بوده و به مدارهای ويژه توصیه می‌شود.
این محصول یکسوکننده یا دیود تک فاز پل است که در دسته دیودهای شیشه مثبت شده قرار می‌گیرد. همچنین نشان تجاری SPS روی این دیود نقش بسته که جزو نام‌های برتر در زمینه تولید دیودها محسوب می‌شود. البته محصول جزو برنده سازنده معتبر استانداردهای بین المللی بسیاری را کسب کرده است. به همین دلیل می‌تون به محصول برای کار در سیستم‌های سنگین و حرفه‌ای اعتماد کرد.

مزایا و مشخصات فنی دیود S50VB100

اولین امتیاز بزرگی که در محصول دیده می‌شود، بدنه پلاستیکی باکیفیت است. این بدنه پلاستیکی جنس پلیمر ذوب شده دارد و از قطعات داخلی دیود در برابر گرد و خاک و رطوبت محافظت می‌کند. همچنین در بدنه پلاستیکی جای پیچ‌هایی طراحی شده که باعث ساده‌تر شدن نصب دیود می‌شود. بدنه پلاستیکی نیز دارای ابعاد چندان بزرگی نیست و طراحی مربعی شکل یا طول ضلع 32.1 میلیمتر دارد. البته که ضخامت 10 میلیمتری بدنه دیود در طراحی نیز مشکل چندانی ایجاد نخواهد کرد.
دیگر مزیتی که در محصول دیده می‌شود، چیپ شیشه‌ای مثبت شده است که عملکرد دیود را به طور قابل توجهی افزایش می‌دهد. همچنین عملیات ایزوله‌سازی الکتریکی پایه 2500 در دیود به کار گرفته شده که از عوامل تاثیرگذار روی افزایش عملکرد قطعه است. به همین دلیل نیز می‌توان گفت که دیود S50VB100 در شرایطی کاری سنگین نیز مشکل خاصی را به وجود نخواهد آورد.

پارامترهای عملکردی محصول

اعدادی که توسط شرکت سازنده اعلام شده است، نشان می‌دهد که محصول عملکرد مناسبی دارد. به طور کلی دیود در جلوگیری از ولتاژ بازگشتی 50 تا 1000 ولت کاربرد دارد. همچنین دیود با عبور جریان 50 آمپری آسیب چندانی نخواهد دید.

شرایط نصب و راه‌اندازی

توجه داشته باشید که اعداد اعلامی شرکت سازنده در دمای 25+ درجه سانتیگراد محاسبه شده است. به همین دلیل برای اینکه محصول بتواند عملکرد درستی از خود نشان دهد، باید در این دما مورد استفاده قرار بگیرد. البته که دستگاه در بازه دمایی 55- تا 150+ درجه سانتیگراد نیز کاربرد دارد و آسیب نمی‌بیند.

خرید آنلاین راحت و سریع با بای بست الکترونیک

دیود S50VB100 را از سایت بای بست الکترونیک خریداری کنید تا به تجربه خرید آنلاینی لذت بخش برسید. ما خدمات مختلفی مانند امکان انتخاب روش پرداخت و ارسال، ضمانت سلامت، خرید عمده، پشتیبانی و دیگر موارد این چنینی را قرار داده‌ایم تا این حس را برای شما رقم بزنیم.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021