شماره تماس فروشگاه

021-44292020
مقاومت RMCF1210ZT0R00
مقاومت RMCF1210ZT0R00

مقاومت RMCF1210ZT0R00

5.0 (12) 0
  • شماره فنی قطعه:RMCF1210ZT0R00
  • برند:Stackpole Electronics Inc
  • دسته بندی:مقاومت

شرح محصول مقاومت rmcf1210zt0r00


زمانی که توسعه دهندگان بردهای الکترونیکی می‌خواهند دستگاهی حرفه‌ای را بسازند، دیگر نمی‌توانند از قطعات معمولی استفاده کنند. برای مثال حتی مقاومت‌هایی که این بردها وجود دارند، دارای ویژگی‌ها و طراحی منحصر به فردی هستند. مقاومت rmcf1210zt0r00 دقیقا یکی از همین قطعات است که به صورت SMD طراحی شده و می‌تواند در بردهای الکترونیکی حرفه‌ای مورد استفاده قرار بگیرد. البته که این محصول برای کار چنین بردهای حساسی دارای ویژگی‌های ایده‌آلی در بخش طراحی و مشخصات فنی است.

اول از همه باید بدانید که قطعه بدون هالوژن تولید شده و استاندارد RoHS را دارد. به همین دلیل در هنگام بازیافت آسیبی به محیط زیست نمی‌زند. همچنین متریال مناسب در قسمت‌های دیگر قطعه نیز به کار گرفته شده است. برای مثال پایه‌های مقاومت با نیکل روکش شده‌اند تا کیفیت اتصال به بیشترین حد ممکن برسد. با وجود چنین ویژگی‌ها و متریال با کیفیتی نیز به راحتی می‌توان روی عملکرد پایدار و قدرتمند این مقاومت حساب باز کرد.

مزایا و مشخصات فنی مقاومت rmcf1210zt0r00


خوشبختانه شرکت سازنده محصول با طراحی خوب توانسته که مزایای زیادی را در این مقاومت کوچک ایجاد کند. با وجود ابعاد بسیار کوچکی که محصول دارد، دیگر نصب قطعه در بردها چالش بزرگی نیست. به همین دلیل توسعه دهندگانی که در پروژه خود با کمبود فضا دست و پنجه نرم می‌کنند، می‌توانند از این محصول کمک بگیرند.

جالب است بدانید که قطعه با توجه به ابعاد کوچکش توان بالایی را در اختیار مصرف کننده می‌گذارد. به خاطر همین توان بالا نیز توانسته که به قطعه‌ای با RMCF و RMCP تبدیل شود که قدرت بالا و نرخ توان حداکثری را نشان می‌دهند. البته که با وجود توان کاری بالا، مقاومت rmcf1210zt0r00 برای استفاده در پروژه‌های سنگین به گزینه‌ای ایده‌آل تبدیل خواهد شد.

پارامتر کاری قطعه


محصول در حالت استاندارد توان 0.5 واتی را در ارائه می‌کند که در بسیاری از پروژه‌ها میزان قابل قبولی است. همچنین قطعه به راحتی با ولتاژ 200 ولتی سازگاری دارد که در پروژه‌ها بزرگ یا برق قدرت دیده می‌شود. ناگفته نماند که در صورت وارد شدن ولتاژ بالاتر، قطعه آسیب چندانی نخواهد دید؛ زیرا محصول توانایی تحمل ولتاژ حداکثر 400 ولت را خواهد داشت.

استانداردهای نصب و عملکرد محصول

محصول یک مقاومت SMD یا چیپ مقاومت است و باید روی مدارهای چاپی با دستگاه‌های دقیق لحیم‌کاری شود. به همین دلیل نمی‌توان انتظار داشت که قطعه با بِرد بٌرد یا مدارهای توسعه ساده به خوبی کار کند. همچنین در حالت عادی، دمای قطعه باید کنترل شود؛ زیرا در صورتی که دما به 70 تا 155 درجه سانتیگراد برسد، راندمان کاری حدود 30 درصد کاهش پیدا می‌کند.

خرید از بای بست الکترونیک با چند کلیک

پیدا کردن مقاومت rmcf1210zt0r00 و خریدش نیازی به مراجعه حضوری به فروشگاه یا بازار خاصی ندارد. بلکه در همین صفحه سایت بای بست الکترونیک این مقاومت پرقدرت قرار گرفته تا با چند کلیک به دست شما مشتریان عزیز برسد. همچنین در طول مراحل کوتاه ثبت سفارش، می‌توانید هر قسمت را با توجه به سلیقه و نیازهای خود انتخاب کنید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021