شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ترانزیستور ماسفت QN3109M6N
ترانزیستور ماسفت QN3109M6N

ترانزیستور ماسفت QN3109M6N

5.0 (13) 0
 • شماره فنی قطعه:QN3109M6N
 • دسته بندی:ترانزیستور
 • توضیحات:

  N-Channel 30V Fast Switching MOSFET

شرح محصول ترانزیستور ماسفت مدل QN3109M6N

زمانی که ترانزیستورها به دنیای الکترونیک وارد شدند، به کوچک‌تر و سبک‌تر شدن دستگاه‌های الکترونیکی کمک کردند. همچنین کاربردهای بسیار متنوع ترانزیستورها شرایطی را به وجود آورده که نتوان دنیای بدون ترانزیستورها تصور کرد. شرکت‌های سازنده نیز این قطعه پرکاربرد را در مدل‌های متنوع تولید می‌کنند تا ترانزیستورها برای ورود به دستگاه‌های الکترونیکی آماده باشند. همچنین برخی از ترانزیستورها در مدل‌های خاص مانند ماسفت ساخته می‌شوند تا بتوانند به خوبی در دستگاه‌های دارای سوئیچینگ سریع کار کنند. اگر شما هم چنین پروژه‌هایی را توسعه می‌دهید و دنبال یک ترانزیستور مناسب هستید، ترانزیستور ماسفت مدل QN3109M6N را خریداری کنید.
این محصول یک ترانزیستور ماسفت با سوئیچینگ بسیار سریع است که با کانال منفی کار می‌کند. به همین دلیل می‌توان از آن کاربردهای متنوعی را انتظار داشت. برای مثال قطعه در پروژه‌هایی مانند کانورترهای تصویر، شبکه‌های قدرت DC به DC و سوئیچ‌های بار به خوبی کار کند. وجود استانداردهای بین المللی مانند RoHS نیز کیفیت ساخت و عملکرد قطعه را تضمین خواهد کرد.

مزایا و مشخصات فنی ترانزیستور ماسفت مدل QN3109M6N

شرکت سازنده محصول سه قابلیت اصلی را مزایای این ترانزیستور ماسفت می‌داند، اما در بخش‌های گوناگون قطعه به راحتی می‌توان امتیازات مثبتی را حس کرد. این مزایا که عملکرد دقیق قطعه را نشان می‌دهند، به نوعی ویژگی‌های ترانزیستور هستند که عبارتند از

 • فناوری پیشرفته ترنچ (Trench) با تراکم سلولی بسیار بالا
 • سازگاری با دستگاه‌های سبز یا دوست‌دار محیط زیست
 • شارژ شدن گیت‌ها با ورودی بسیار ناچیز
  سه مورد بالا تنها بخشی از مزایای محصول هستند، بلکه قطعه مزایای دیگری را در بخش عملکرد و طراحی در اختیار مصرف کننده می‌گذارد. در بخش طراحی، می‌توان به خوبی بهبود ابعاد و وزن ترانزیستور را حس کرد. قطعه به طور کلی یک ترانزیستور ماسفت با ظاهری مانند آی سی 5 در 6 است که به صورت SMD روی مدارهای چاپی قرار می‌گیرد. اما به خاطر این نوع طراحی دیگر نمی‌توان انتظار داشت که ترانزیستور ماسفت مدل QN3109M6N روی مدارهای آموزشی نصب شود.

  مشخصات کاری قطعه

  به طور کلی قطعه مشخصات فنی قابل قبولی دارد و می‌تواند در پروژه‌های مختلف کار کند. اختلاف پتانسیل در پایه درین به سورس قطعه 30 ولت است. جریان لحظه‌ای در دمای استاندارد 25 درجه سانتیگراد نیز 154 آمپر بوده و مقاومت داخلی نیز حدود 1.5 میلی اهم خواهد بود.

  شرایط استاندارد نصب

  برای نصب قطعه باید از دستگاه هیتر استفاده کرده و ترانزیستور را روی مدارهای PCB قرار داد. ترانزیستور در هنگام نصب می‌تواند بیش از 150 درجه سانتیگراد را تحمل کند. با قرار گرفتن در بازه دمایی 55- تا 150+ درجه سانتیگراد نیز توان 56 ولتی را در اختیار مصرف کننده می‌گذارد.

  خرید آنلاین و سریع در بای بست الکترونیک

  با خرید ترانزیستور ماسفت مدل QN3109M6N از بای بست الکترونیک دیگر نیازی نیست که به فروشگاه خاصی مراجعه کنید. کافیست از همین صفحه قطعه را در سبد خرید قرار دهید و مراحل ثبت سفارش را به پایان برسانید. حال باید اندکی صبر داشته باشید تا قطعه در کمترین زمان ممکن به دستتان برسد.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021