شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ترانزیستور ماسفت ptp04n08n
ترانزیستور ماسفت ptp04n08n

ترانزیستور ماسفت ptp04n08n

5.0 (5) 0

شرح محصول ترانزیستور ماسفت مدل ptp04n08n

دستگاه‌هایی که از سوئیچینگ سریع برای انجام وظایف خود استفاده می‌کنند، قطعا در دل خود یک یا چند ترانزیستور ماسفت دارند. این قطعه بسیار کاربردی با ساختار خاصی که دارد، می‌تواند عملیات سوئیچینگ را در کمترین زمان ممکن انجام دهد. به همین دلیل این قطعه بیشتر در دستگاه‌هایی مانند منبع‌های تغذیه یا اینورترهای موتورهای الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌گیرند. ترانزیستور ماسفت مدل ptp04n08n نیز دقیقا محصولی است که می‌تواند چنین وظیفه‌ای را در پروژه شما بر عهده بگیرد.
این محصول یک ترانزیستور ماسفت ساده است که می‌توان در دستگاه‌های مختلف به کار گرفت. همچنین به دلیل سادگی طراحی، توسعه دهندگان مبتدی می‌توانند این قطعه را برای توسعه پروژه‌های خود انتخاب کنند. البته طراحی ساده و مناسب بودن قطعه برای افراد مبتدی، به معنای ضعیف بودن محصول نیست. بلکه این ترانزیستور ماسفت می‌تواند قابلیت‌های مختلفی را در اختیار مصرف کننده بگذارد. همچنین برای دسترسی به این قابلیت‌ها و مشخصات فنی بالا نیازی نیست که مبلغ خیلی زیادی بپردازید.

مزایا و مشخصات فنی ترانزیستور ماسفت مدل ptp04n08n

از آنجایی که قطعه یک ترانزیستور ماسفت ساده است، برای نصب مسیر ناهمواری را پیش روی شما نمی‌گذارد. به طوری که با کمترین دانش فنی می‌توانید محصول را نصب و راه اندازی کنید. پایه‌های قطعه بسیار ساده هستند که به راحتی روی مدارهای چاپی لحیم کاری می‌شوند. همچنین می‌توان پایه‌ها را به راحتی روی بِرد بٌرد قرار داد و با سیم جامپر به سایر قسمت‌های دستگاه متصل کرد. البته شرکت سازنده در دیتاشیت محصول توصیه کرده که لحیم کاری با شیوه درستی انجام شود.
در دیتاشیت ذکر شده که ترانزیستور توانایی تحمل دمای 300 درجه سانتیگراد را روی پایه‌ها و در فاصله 1.6 میلیمتری دارد. به همین دلیل باید عملیات لحیم کاری را زیر 10 ثانیه در این فاصله به پایان برسانید تا محصول آسیب نبیند. ناگفته نماند که ترانزیستور ماسفت مدل ptp04n08n توانایی تحمل دمای 260 درجه سانتیگرادی تا 10 ثانیه را دارد، اما باید در بازه دمای 55- تا 175 درجه سانتیگراد کار کند.

مشخصات و پارامترهای کاری قطعه

محصول از نظر مشخصات فنی در جایگاه بسیار مناسبی قرار می‌گیرد. این ترانزیستور ماسفت بدون هیچ مشکلی اختلاف پتانسیل 80 ولتی را تحمل خواهد کرد. همچنین برای نصب قطعه روی مسیرها دارای جریان حداکثر 130 آمپری هیچ مشکلی ندارید. قطعه روی مسیر برد فقط 4.2 میلی اهم مقاومت ایجاد می‌کند که رقم ناچیزی محسوب می‌شود. به همین دلیل پس از نصب و راه اندازی ترانزیستور دیگر نگران مشکلاتی مانند افت ولتاژ یا جریان نخواهید بود.

خرید آنلاین با خیال راحت

برای خرید ترانزیستور ماسفت مدل ptp04n08n نیازی نیست به بازار بروید و می‌توانید این محصول را در همین صفحه سایت بای بست الکترونیک ثبت سفارش کنید. همچنین امکان انتخاب روش ارسال و پرداخت مبلغ خرید را نیز خواهید داشت. با این شرایط تمامی مراحل خرید بر اساس نیازهای شما انجام می‌شود. ناگفته نماند که قطعه با ضمانت سلامت به درب منزلتان می‌رسد. 

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021