شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ترانزیستور ماسفت ptp04n04n
ترانزیستور ماسفت ptp04n04n

ترانزیستور ماسفت ptp04n04n

5.0 (8) 0

شرح محصول ترانزیستور ماسفت مدل ptp04n04n

بدون ترانزیستورهای ماسفت جزو مهم‌ترین قطعات مصرفی در دستگاه‌های الکترونیکی هستند. این قطعه با قرار گرفتن در مسیر مدار، جریان عبوری را با توجه به ولتاژ کنترل می‌کند. به همین دلیل توسعه دهندگان بسیاری این قطعه را برای این منظور در پروژه‌ها مختلف به کار می‌گیرند. همچنین به دلیل اهمیت این عملکرد در یک دستگاه الکترونیکی، کاربردهای ترانزیستورهای ماسفت به طور شگفت انگیزی افزایش یافته و این قطعه در بیشتر لوازم برقی ما حضور دارد. اگر شما هم قصد خرید یک محصول مناسب برای چنین عملکردی را دارید، ترانزیستور ماسفت مدل ptp04n04n از انتخاب‌های خوبتان خواهد بود.

این محصول به صورت تخصصی در بازار الکترونیک کشور چین عرضه شده و مشخصات فنی قابل قبولی دارد. همچنین محصول توانسته با کیفیت بالای خود بیشتر استانداردهای بین المللی را کسب کند و مشکلی برای عملکرد دستگاه‌های مختلف نداشته باشد. به همین دلیل می‌توانید به سازگاری محصول با استاندارد RoHS اطمینان کنید و دیگر نگران مشکلاتی مانند ایجاد نویز، افت ولتاژ و... نباشید.

مزایا و مشخصات فنی ترانزیستور ماسفت مدل ptp04n04n

شرکت سازنده برای تولید این محصول از تکنولوژی ترچ یا محافظتی جدید استفاده کرده تا قطعه با دقت بیشتری کار کند. همچنین به دلیل افزایش دقت ترانزیستور و خروجی مناسب، محصول راندمان بهتری از خود در دستگاه الکترونیکی شما نشان می‌دهد. سه پایه اصلی محصول نیز با آلیاژ با کیفیتی ساخته شده و روی بِرِد بُرد یا مدارهای چاپی به راحتی قرار می‌گیرد.

ولتاژ تخلیه شده از منبع ترانزیستور ماسفت مورد نظر حدود 40 ولت است و میزان اختلاف پتانسیل آن در گیت‌ها به 20± ولت می‌رسد. همین ارقام نیز به سادگی قدرت کار بالای محصول و توانایی حضور آن در پروژه‌های بزرگ را به خوبی نشان می‌دهد. همچنین جریان لحظه‌ای عبوری از ترانزیستور در حالت تخلیه حدود 240 آمپر می‌باشد. البته میزان جریان ترانزیستور ماسفت مدل ptp04n04n در صورت وجود مشکل در عملکرد دستگاه به صورت خودکار روی 80 آمپر تنظیم می‌شود.

دقت عملکرد قطعه و شرایط کار

به لطف متریال مرغوب استفاده شده برای ساخت محصول و وجود استانداردهای بین المللی می‌توانیم عملکرد نسبتا ایده‌آلی را از قطعه انتظار داشته باشیم. زمانی که قطعه روی حالت بازیابی است و با حداکثر توان کار ( پیک ) کار می‌کند، تغییرات ولتاژ آن نسبت به زمان حدود 5 ولت برای نانو ثانیه می‌باشد. این رقم به تنهایی سندی بر عملکرد پایدار قطعه بوده و کیفیت کار محصول را تضمین می‌نماید. همچنین محصول علاوه بر کیفیت کار بالا، مقاومت بالایی در برابر شرایط سخت دارد. به عنوان مثال ترانزیستور می‌تواند به مدت 10 ثانیه دمای بالای 250 درجه سانتیگراد تحمل می‌کند. البته دمای استاندارد برای کار قطعه بین 55- تا 175+ درجه سانتیگراد است.

خرید آنلاین انواع ترانزیستور ماسفت

برای خرید ترانزیستور ماسفت مدل ptp04n04n می‌توانید از سایت بای بست الکترونیک کمک بگیرید. ما در سایت خود شرایطی را قرار داده‌ایم تا بدون مراجعه به فروشگاه خاصی بتوانید این محصول را در کمترین زمان خریداری کنید. همچنین با وجود ضمانت سلامت کالا دیگر نگرانی بابت خرابی قطعه نخواهید داشت.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021