• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

ماژول P084A2004 IGBT

ماژول P084A2004 IGBT

شماره فنی: P084A2004

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

شرح محصول ماژول igbt مدل P084A2004

در دستگاه‌های الکترونیکی از قطعات مختلف برای انجام برخی عملیات‌ها استفاده می‌شود. به همین دلیل شاهد تولید هزاران قطعه و ماژول الکترونیکی در سال هستیم که هر یک وظایف مهمی را بر عهده دارند. یکی از مهم‌ترین قطعاتی که در دستگاه‌های گوناگون صنعتی و خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد، ماژول‌های igbt هستند. کلمه igbt مخفف عبارت Insulated Gate Bipolar Transistor می‌باشد که ترجمه آن به فارسی ترانزیستور دو قطبی با گیت عایقی می‌شود. اگر شما هم به این قطعه مهم نیاز دارید، ماژول igbt مدل P084A2004 را در لیست خریدتان قرار دهید.

این محصول با قرار گرفتن در دستگاه‌های الکترونیکی، نقش ترانزیستوری را بازی می‌کند که پیوند دو قطبی نیمه رسانا دارد. همچنین محصول باید در مدارهای مورد استفاده قرار بگیرد که دارای میدان ماسفت هستند. همچنین شرکت سازنده که از نام‌های تجاری معروف در دنیای تکنولوژی است، تمامی ویژگی‌های لازم را برای شما قرار داده تا به یک محصول بی‌عیب و نقص برسید.

مزایا و مشخصات فنی ماژول igbt مدل P084A2004

شرکت فوژی ( Fuji ) سعی کرده تا ماژول را برای نصب در دستگاه‌های حرفه‌ای آماده کند. این شرکت برای دست یافتن به چنین هدفی، کار را از تولید یک قاب نگهدارنده برای برد الکترونیکی شروع کرده است. این قاب جنس پلاستیکی نسبتا مرغوبی دارد که به رنگ سفید می‌باشد. همچنین در گوشه‌های قاب ماژول جای پیچ طراحی شده تا نصب برد در داخل قاب دستگاه زیبا‌تر و راحت‌تر انجام شود.

زمانی که به سمت دیگر قاب پلاستیکی ماژول نگاه می‌کنیم، تعداد زیادی پین را می‌بینیم که هر کدام باید به قسمتی از دستگاه متصل شوند. شرکت فوژی در تولید پین‌ها هم سعی کرده تا جایگاه کیفی محصولش را به خوبی حفظ کند. به همین دلیل پین‌های ماژول igbt مدل P084A2004 کاملا استاندارد بوده و به راحتی قابل دسترسی هستند. همچنین در کنار ماژول لیبلی نصب شده که می‌توانید روی آن اطلاعاتی مانند سریال ساخت، پارامترهای کاری و علامت استاندارد را مشاهده کنید.

نکات مهم در نصب و کاربردهای محصول

ماژول ساخته شده توسط برند فوژی دارای پایه‌های نر است که می‌تواند روی بِرِد بُردها یا مدارهای چاپی قرار بگیرد. البته به دلیل تعداد بالای پایه‌ها و اهمیت نصب صحیح آن‌ها باید هنگام استفاده به توصیه‌های شرکت سازنده توجه داشته باشید. همچنین پین‌ها به طور مستقیم به قاب پلاستیکی هستند و نباید با هویه حرارت زیادی به آن‌ها بدهید؛ زیرا این حرارت باعث خرابی قاب محصول می‌شود. از کاربردهای مهم محصول نیز می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • •مدارهای کنترل کننده مدار
  • •سیستم تبدیل برق یا همان اینورتر
  • •استفاده در دستگاه‌ها با تعداد سوئیچینگ سریع بالا

خرید آنلاین امن از بای بست الکترونیک

سایت بای بست الکترونیک شرایطی را فراهم کرده تا برای خرید ماژول igbt مدل P084A2004 نگران موضوع خاصی نباشید. کلیه کالاهای ما دارای ضمانت سلامت هستند و در صورت مشکل با نمونه سالم تعویض خواهند شد. همچنین وجود نماد اعتماد الکترونیکی و روش‌های مختلف برای پرداخت شما را از سایر نگرانی‌ها دور خواهد کرد.

نظرتان را برای ماژول P084A2004 IGBT بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه ماژول P084A2004 IGBT