شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ترانزیستور ماسفت NCEP40T15GU
ترانزیستور ماسفت NCEP40T15GU

ترانزیستور ماسفت NCEP40T15GU

5.0 (4) 0

شرح محصول ترانزیستور ماسفت NCEP40T15GU

عملیات سوئیچینگ یکی از اتفاقاتی است که در بیشتر دستگاه‌های الکترونیکی در حال رخ دادن است. همچنین این اتفاق در قسمت منبع تغذیه دستگاه‌هایی مانند کامپیوترهای شخصی، سرورها، دستگاه‌های مخابراتی و... بسیار تکرار می‌شود. به همین دلیل در طراحی این سیستم‌ها از آی سی‌های مخصوصی استفاده شده تا بتوان عملیات سوئیچینگ را با کیفیت بیشتری انجام داد. اگر شما هم در حال توسعه دستگاهی هستید که به سوئیچینگ سریع نیاز دارد، می‌توانید ترانزیستور ماسفت NCEP40T15GU را سبد خریدتان قرار دهید.
این محصول که یک آی سوئیچینگ است، در واقع ترانزیستور ماسفت نیز محسوب می‌شود. به طوری کلی نیز ترانزیستورهای ماسفت کاربردهای زیادی در سیستم‌های سوئیچینگ سریع دارند. شرکت سازنده محصول هم سعی کرده تا تمامی قابلیت‌های مورد نیاز کاربران را در دل این قطعه الکترونیکی کوچک بگنجاند. همچنین محصول به خوبی قیمت گذاری شده تا توسعه دهندگان با هر بودجه‌ای بتوانند از قابلیت‌های منحصر به فرد این آی سی بهره‌مند شوند.

مزایا و مشخصات فنی ترانزیستور ماسفت NCEP40T15GU

محصول هم در بخش طراحی و هم در مشخصات فنی مزایای بسیار زیادی را به همراه دارد. به طوری که توسعه دهنده از زمان نصب تا راه اندازی امتیازهای مثبت زیادی را به دست خواهد آورد. اگر بخواهیم از بخش طراحی محصول شروع کنیم، باید به سری ساخت و نحوه نصب قطعه بپردازیم. این آی سی یا ترانزیستور ماسفت، در دسته قطعات الکترونیکی SMD قرار می‌گیرد. یعنی پایه‌های زیرین آی سی باید به شیوه خاصی نصب شوند.
برای نصب و راه اندازی قطعه نیاز به یک مدار چاپی یا PCB نیاز دارید. همچین عملیات لحیم‌ کاری باید با استفاده از دستگاه هیتر انجام شود؛ زیرا هویه‌های معمولی توانایی کار روی پایه‌های بسیار کوچک ترانزیستور ماسفت NCEP40T15GU را ندارند. نیاز به گفتن نیست که به دلیل SMD بودن طراحی قطعه نمی‌توان محصول را روی بِرد بٌرد قرار داد.

پارامترهای کاری و شرایط کار قطعه

به طور کلی محصول مشخصات فنی بسیار قابل توجهی را در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد. این قطعه می‌تواند به راحتی اختلاف پتانسیل 40 ولتی را تحمل کند. همچنین قطعه توانایی کار در مسیرهایی با جریان حداکثر 150 آمپر را خواهد داشت.
این قطعه پس از نصب و راه اندازی می‌تواند خیز و فرود را در بازه  زمانی زیر 8 نانو ثانیه به سرانجام برساند. یعنی عملا دستگاه تاخیر قابل توجهی را روی سیستم ایجاد نخواهد کرد. ناگفته نماند که قطعه تنها 0.001 هم مقاومت داخلی دارد که رقم بسیار ناچیزی محسوب می‌شود. شرکت سازنده نیز توصیه کرده برای رسیدن به این ارقام نباید دمای  کار قطعه از بازه 55- تا 150+ درجه سانتیگراد خارج شود.

خرید ترانزیستورماسفت NCEP40T15GU از بای بست

ترانزیستور ماسفت NCEP40T15GU را از سایت بای بست الکترونیک خریداری کنید و در کمترین زمان  ممکن درب منزل تحویل بگیرید. ما در سایت خدمات مختلفی را در نظر گرفته‌ایم تا شما مشتریان عزیز خرید آنلاین لذت بخش را تجربه کنید. با بای بست الکترونیک تنها با چند کلیک سفارش را بر اساس سلیقه خود ثبت کرده و قطعه را با ضمانت سلامت به دست بیاورید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021