شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ترانزیستور ماسفت nce65tf068t
ترانزیستور ماسفت nce65tf068t

ترانزیستور ماسفت nce65tf068t

5.0 (9) 0

شرح محصول ترانزیستور ماسفت مدل nce65tf068t

بدون شک ترانزیستورها جزو مهم‌ترین قطعاتی هستند که در دستگاه‌های الکترونیکی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. به طوری که بدون وجود این قطعه تولید برخی بردها کاملا غیر ممکن خواهد بود. به همین دلیل شرکت‌های تولید کننده ترانزیستورها را با مشخصات فنی و مدل‌های مختلف تولید می‌کنند تا توسعه دهندگان دیگر محدودیتی برای خرید این قطعه نداشته باشند. البته که در این میان مدل‌های خاصی از ترانزیستور هستند که کاربردهای منحصر به فردی دارند. ترانزیستور ماسفت مدل nce65tf068t دقیقا محصولی است که می‌تواند در پروژه‌های مختلف به کار گرفته شود.
محصول یک ترانزیستور ماسفت است که توانایی انجام عملیات سوئیچینگ را در کمترین زمان ممکن دارد. همچنین اگر دانش فنی بالایی در علم الکترونیک داشته باشید، می‌توانید از این ترانزیستور به عنوان یک کلیک هوشمند استفاده کنید. شرکت سازنده نیز تمامی قابلیت‌های لازم را در محصول گنجانده تا بتوان این ترانزیستور ماسفت را در انواع مدارهای تغذیه، منبع‌های تغذیه دارای سوئیچ و برق اضطراری به کار گرفت.

مزایا و مشخصات فنی ترانزیستور ماسفت مدل nce65tf068t

اگر توسعه دهنده مبتدی است و قصد دارید که کاربردهای عالی ترانزیستورهای ماسفت برای اولین بار تجربه کنید، محصول کاملا مناسب شماست. این محصول در دسته ترانزیستورهای ماسفت ساده قرار می‌گیرد و نصب سختی ندارد. پایه‌های این محصول به گونه‌ای تولید شده تا بتوانید قطعه را روی مدارهای چاپی به راحتی لحیم کاری کنید. همچنین اگر پروژه خود را روی بِرد بٌرد توسعه می‌دهید، باز هم برای نصب و راه اندازی محصول محدودیتی نخواهید داشت.
البته شرکت سازنده توصیه کرده که لحیم کاری باید به شیوه درستی انجام شود تا ترانزیستور ماسفت N-Channel مصرف کنندگان آسیب خاصی نبیند. از آنجایی که بدنه اصلی قطعه کاملا پلاستیکی است، زمانی که حرارت بالا ببیند ذوب می‌شود. البته که پایه‌های قطعه توانایی تحمل دمای 250 درجه سانتیگراد تا 10 ثانیه را دارند. به همین دلیل باید عملیات نصب ترانزیستور ماسفت مدل nce65tf068t روی مدارهای چاپی را در زمان کمتری به پایان برساند تا قطعه آسیب خاصی نبیند.

توان کاری محصول

در ساخت محصول از تکنولوژی جدیدی استفاده شده تا ترانزیستور بتواند ولتاژ بالاتری را تحمل کند. به طور کلی قطعه توانایی دارد که در بردهایی با اختلاف پتانسیل 650 ولتی به راحتی وظایف خود را انجام دهد. همچنین قطعه در حالت استاندارد تحمل جریان 53 آمپری را نیز خواهد داشت. البته که قطعه به گونه‌ای ساخته شده که با جریان و ولتاژ کم نیز راه اندازی شود. در نهایت پس از نصب ترانزیستور 62 میلی اهم مقاومت روی برد ایجاد خواهد کرد که رقم ناچیزی است. البته که برای دسترسی به این اعداد، باید دمای محیط را در بازه 55- تا 150+ درجه سانتیگراد در نظر بگیرید.

خرید آنلاین راحت با بای بست الکترونیک

برای خرید ترانزیستور ماسفت مدل nce65tf068t نیازی نیست که به بازار قطعات الکترونیکی مراجعه کنید و مشکلات زیادی را تحمل نمایید. سایت بای بست الکترونیک شرایطی را فراهم کرده تا بتوانید در کمترین زمان قطعه را درب منزل تحویل بگیرید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021