شماره تماس فروشگاه

021-44292020
MMBT2222A
MMBT2222A

MMBT2222A

5.0 (11) 0

شرح محصول ترانزیستور mmbt2222a


ترانزیستورها جزو آن دسته از قطعاتی هستند که در درصد زیادی از دستگاه‌های الکترونیکی دیده می‌شوند. به طوری که بدون آن‌ها حتی تصور طراحی و تولید مدارهای الکترونیکی مشکل خواهد شد. به همین دلیل نیز ترانزیستورها در مدل‌های مختلف تولید شدند تا بتوانند کار را برای طراحان و مهندسان علم الکترونیک راحت‌تر کنند. اگر شما هم جزو همین افراد هستید به یک ترانزیستور خاص دو قطبی نیاز دارید، ترانزیستور mmbt2222a می‌تواند یکی از انتخاب‌های شما باشد.
محصول یک ترانزیستور BJT‌ یا بای پولار (Bipolar) است و امکان کار در مدارهای الکترونیکی متنوعی را دارد. این قطعه توسط برند آنسمی (Onsemi) تولید شده که جزو تولید کنندگان مشهور قطعات الکترونیکی در دنیا است. شرکت آنسمی نیز در طراحی و تولید این محصول از بهترین تکنولوژی‌ها استفاده کرده تا قطعه‌ای کارآمد را به دست مصرف کنندگان برساند. برای مثال در ترانزیستور شاهد حضور تکنولوژي سیلیکونی هستیم که راندمان کاری محصول را به خوبی ارتقاء می‌دهد. همچنین استفاده از متریال و تکنولوژی‌های برتر کسب استانداردهای ارزشمند مانند RoHS را برای محصول امکان‌پذیر کرده است.

مزایا و مشخصات فنی ترانزیستور mmbt2222a


اولین امتیاز بزرگی که با خرید محصول به دست می‌آورید، ابعاد بسیار کوچک قطعه است. این ترانزیستور دو قطبی فقط 1.3 میلیمتر عرض و 2.92 میلیمتر طول دارد. همچنین در صورتی که قطعه به صورت استاندارد روی بردهای الکترونیکی لحیم‌کاری شود، کمتر از یک میلیمتر به ارتفاع برد اضافه می‌کند. البته با توجه داشته باشید که قطعه از روش نصب SMD استفاده کرده و نباید روی مدارهای آزمایشی مورد استفاده قرار بگیرد. بلکه بهترین روش نصب لحیم‌کاری پایه‌ها روی مدارهای چاپی است؛ زیرا با این روش پایه‌های آبکاری شده با نیکل بیشترین قدرت اتصال را پیدا خواهند کرد.
از دیگر مزایایی که می‌توان در محصول دید، توان کاری بالا است. ترانزیستور mmbt2222a که تمامی ویژگی‌های یک ترانزیستور NPN را دارد، به راحتی دمای 55- تا 150+ درجه سانتیگراد را تحمل می‌کند. یعنی عملا برای نصب قطعه محدودیت چندانی وجود نخواهد داشت. البته باید ترانزیستور در محیط بدون رطوبت یا گرد و خاک مورد استفاده قرار بگیرد.

پارامترهای عملکردی محصول

محصول به خاطر داشتن طراحی و متریال تولید استاندارد عملکرد ایده‌آلی را ارائه می‌دهد. قطعه در پایه و مسیر کلکتور به امیتر می‌تواند حداکثر 40 ولت اختلاف پتانسیل را تحمل کند. همچنین این رقم در مسیر امیتر به بیس به 75 ولت می‌رسد. شرکت سازنده نیز اعلام کرده اختلاف پتانسیل اشباع مسیر کلکتور به امیتر 1 ولت بوده و جریان در تمامی مسیرها 1 آمپر است. در نهایت باید بدانید که ترانزیستور 350 میلی ولت توان و امکان افزایش 300 مگاهرتزی پهنای باند را دارد.

خرید آنلاین با بهترین قیمت

ترانزیستور mmbt2222a را از سایت بای بست الکترونیک سفارش دهید تا در وقت و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. هرجای ایران که ساکن هستید، بای بست الکترونیک با روش‌های متنوع ارسال این ترانزیستور کاربردی را به دستتان می‌رساند.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

موجود

قیمت بر اساس تعداد:

  • + 1 عدد
    763 تومان
763 تومان

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021