شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ترانزیستور ixgn60n60
ترانزیستور ixgn60n60

ترانزیستور ixgn60n60

5.0 (4) 0

شرح محصول ترانزیستور ixgn60n60

بدون شک ترانزیستورها جزو مهم‌ترین قطعاتی هستند که در دنیای الکترونیک مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین این قطعه پرکاربرد مدل‌های متنوعی دارد که در هر دستگاه عملکرد متفاوتی را از خود نشان می‌دهند. ترانزیستورهای IGBT  یکی از همین مدل‌های خاص هستند که به صورت دو قطبی با گیت‌های عایق بندی شده تولید می‌شود. این دسته از ترانزیستورها خاصیت نیمه هادی دارند و در مدارهای دارای سرعت سوئیچینگ بالا بهتر کار می‌کنند. به همین دلیل اگر می‌خواهید ترانزیستور برای چنین سیستم‌هایی تهیه کنید، ترانزیستور ixgn60n60 را در سبد  خریدتان قرار دهید.
این محصول یک ترانزیستور IGBT است که توسط برند IXYS تولید شده و ویژگی‌ها و قابلیت‌های جذابی را در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد. اول از همه باید بدانید که قطعه کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد و با جدیدترین فناوری‌های ممکن طراحی شده است. همچنین در این محصول تمامی استانداردهای معتبر مانند RoHS وجود دارد که نشان از عملکرد صحیح و دقیق قطعه می‌دهند.

مزایا و مشخصات فنی ترانزیستور ixgn60n60

شرکت سازنده با استفاده از یک طرح جذاب توانسته که نصب و استفاده قطعه را برای مصرف کننده به یک مزیت بزرگ تبدیل کند. این محصول فقط با استفاده از دو پیچ روی بردهای الکترونیکی نصب شده و دردسرهای زیادی برای لحیم کاری ایجاد نمی‌کند. همچنین این در صورتی که بخواهید روی پایه‌ها لحیم‌کاری انجام دهید، نیازی به دانش فنی زیاد یا ابزارهای خاصی ندارد. قطعه به راحتی می‌تواند که دمای بالای 300 درجه را روی پایه‌ها به مدت 10 ثانیه تحمل کند و با مشکل خاصی مواجه نشود.

دیگر مزیت بزرگی که در این محصول وجود دارد، ابعاد بسیار کوچک قطعه است. به لطف این ابعاد کوچک قطعه در کمترین فضای ممکن و بدون تغییر محسوس در ضخامت برد نصب می‌شود. به همین دلیل ترانزیستور ixgn60n60 گزینه ایده‌آلی برای دستگاه‌های کوچک و قابل حمل مانند ربات‌ها، منبع‌های تغذیه و کنترلرهای موتورها خواهد بود.

ساختار قطعه و شرایط نصب

برای ایزوله کردن گیت‌های محصول از نیترید آلومینیوم استفاده شده که ایزولاسیون قطعه را به بیش از 3000 ولت می‌رساند. همچنین با وجود این متریال و کیفیت ساخت قطعه دیگر برای کار در دماهای بین 100 تا 150 درجه سانتیگراد نیز مشکلی نخواهد داشت.

پارامترهای عملکردی قطعه

محصول در دسته ترانزیستورهای 600 ولتی است که در جریان‌های بالا و افزایش ولتاژ ناگهانی دچار مشکل چندانی نمی‌شود. البته که جریان استاندارد تعریف شده برای قطعه حدود 100 آمپر است. پس از نصب نیز قطعه فقط 1 میلی ثانیه تاخیر در مسیر ایجاد می‌کند که چندان قابل توجه نیست. ناگفته نماند که مقاومت داخلی فقط 1 میلی اهم است که برای بردهای حساس یک نکته مثبت محسوب می‌شود.

خرید آنلاین در بای بست الکترونیک

جهت خرید ترانزیستور ixgn60n60 نیازی نیست که از خانه یا محل کارتان خارج شوید و ساعت‌ها در بازارهای قطعات الکترونیک وقت تلف کنید؛ زیرا سایت بای بست الکترونیک به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان ممکن به این محصول کاربردی برسید. برای خرید نیز کافیست محصول را در سبد خریدتان قرار دهید و مراحل بسیار ساده ثبت سفارش را طی کنید. 

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021