شماره تماس فروشگاه

021-44273798
HW-772
HW-772

HW-772

5.0 (4) 0

شرح کلی ماژول بلوتوث ریموت کنترل آمپلی فایر HW-772

ماژول‌ها بردهای الکترونیکی کوچکی هستند که با اتصال به سایر لوازم الکترونیکی قابلیت‌های خاصی به آن‌ها اضافه می‌کنند. ماژول بلوتوث ریموت کنترل آمپلی فایر یکی از ماژول‌هایی است که یک ویژگی بسیار مهم به سیستم‌های صوتی اضافه می‌کند.

با استفاده از ماژول بلوتوثی دیگر نیازی نیست که هزینه زیادی را بابت خرید سیستم‌های صوتی جدید پرداخت کنید. این ماژول توانایی این را دارد که تکنولوژی بلوتوث را به لوازم صوتی مختلف اضافه کند. برای خرید این محصول به سرمایه زیادی نیاز ندارید و فقط با چند کلیک می‌توانید به صورت اینترنتی آن را خریداری کنید. ماژول بلوتوث ریموت دار را به راحتی می‌توان از سایت بای بست الکترونیک خریداری کرد.

کاربردهای و مزایای ماژول بلوتوث

سیستم‌های صوتی پخش کننده در بیشتر خانه‌ها و خودروها وجود دارد. اگر به نحوه کار این وسایل الکترونیکی دقت کرده باشید می‌بینید که از ورودی‌ها خاص برای دریافت فایل موزیک استفاده می‌کنند. USB و AUX به طور معمول دو پورتی هستند که در سیستم‌ها صوتی وجود دارند.

در بلندگوها و سیستم‌های صوتی جدید بلوتوث به صورت داخلی (Built-In) موجود است و با اتصال لوازم مختلف می‌توان فایل‌های موسیقی را در این بلندگوها پخش کرد. در بلندگوهای قدیمی اتصال به دستگاه پخش مثل موبایل اندکی مشکل است. کابل باعث می‌شود که همیشه دستگاه به بلندگو متصل باشد و نتوان از راه دور کنترلی بر روی پخش موسیقی داشت. همچنین کابل‌های انتقال صدا به خصوص AUX بعد از مدتی استفاده فرسوده شده و در حین پخش مرتبا قطع و وصل می‌شوند.

اگر شما هم چنین مشکلی با دستگاه پخش خود دارید، می‌توانید از ماژول بلوتوث ریموت کنترل آمپلی فایر برای حل این مشکل استفاده کنید. با اتصال این ماژول به سیستم صوتی قدیمی خود می‌توانید از بلوتوث برای پخش موسیقی استفاده کنید. همچنین با ریموت دستگاه می‌توان بر نحوه پخش موسیقی از راه دور کنترل داشته باشید.

استفاده از این ماژول فقط به سیستم‌های صوتی خانگی محدود نمی‌شود و می‌توان برای دستگاه پخش خودرو نیز آن‌ها را خریداری کرد. با ماژول بلوتوث ریموت کنترل دار سیستم صوتی خودرو به یکی از بهترین راه‌های ارتباطی مجهز می‌شود.

خرید ماژول بلوتوث ریموت کنترل آمپلی فایر HW-772از سایت بای بست الکترونیک

ماژول بلوتوث ریموت کنترل آمپلی فایر HW-772 یکی از چندین محصول سایت بای بست الکترونیک است که می‌توانید خریداری کنید. ماژول بلوتوث ریموت کنترل آمپلی فایر مدل HW-772 با توان خروجی 2 وات را می‌توانید همین الان از سایت بای بست الکترونیک سفارش دهید و به همراه ریموت کنترل مخصوص تحویل بگیرید.

در صورتی که قطعات الکترونیکی مورد نیاز خود را در فروشگاه ما و سایر فروشگاه‌ها پیدا نکردید، می‌توانید با ورود به قسمت ثبت سفارش واردات در صفحه اصلی وب‌سایت، کار تأمین قطعات مورد نیاز از بازارهای داخل و یا خارج از کشور را به ما بسپارید. برای انجام این کار پس از استعلام قیمت و انجام توافق با کارشناسان مجرب بای بست الکترونیک، سایر مراحل تأمین و یا واردات محصول را به ما بسپارید و در تاریخ مقرر شده محصولات مورد نیازتان را دریافت کنید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021