شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ماژول بلوتوث SD-USB-MP3
ماژول بلوتوث SD-USB-MP3

ماژول بلوتوث SD-USB-MP3

5.0 (8) 0

شرح کلی ماژول بلوتوث SD-USB-MP3

ماژول‌ها بردهای الکترونیکی بسیار کوچکی هستند که با توجه به ابعاد خود امکانات خاصی را به دستگاه‌های الکترونیکی اضافه می‌کنند. ماژول بلوتوث یکی از محبوب‌ترین ماژول‌ها در بین طراحان بردهای الکترونیکی است؛ زیرا یکی از بهترین راه‌ها ارتباطی دنیا یعنی بلوتوث را به آن‌ها ارائه می‌کند. ماژول بلوتوث sd-usb- mp3 با پارت نامبر HW-771 یکی از بهترین ماژول‌ها بلوتوثی است که از درگاه‌ها و قابلیت‌های بسیاری مناسبی برخوردار است.

– مزایای ماژول بلوتوث

این ماژول با ابعاد کوچک خود امکان نصب در هر دستگاهی را دارد و به راحتی می‌توان از آن استفاده کرد. البته در نصب محصول باید فضایی را در نظر بگیرید که به راحتی به خروجی‌ها و دکمه‌های ماژول دسترسی داشته باشید. اگر از سیستم‌های صوتی خانگی قدیمی استفاده می‌کنید و با شیوه‌های قدیمی پخش موسیقی مشکل دارید، می‌توانید از ماژول بلوتوث sd-usb-mp3 کمک بگیرید تا سیستم صوتی خانه شما به فناوری بلوتوث مجهز شود. با انجام این کار دیگر نیازی نیست هزینه زیادی را بابت خرید سیستم صوتی جدید هزینه کنید.

مزایا و مشخصات ماژول بلوتوث sd-usb-mp3

در ماژول sd-usb-mp3 امکان نصب برد با پورت و کابل Aux به سیستم‌های صوتی قدیمی فراهم شده است. به همین دلیل سیستم صوتی شما باید به پورت Aux برای نصب ماژول مجهز باشد. اگر سیستم صوتی شما از راه‌های اتصالی قدیمی AV ( فیش‌های جفتی یا سه رنگ) استفاده می‌کند، ابتدا باید یک تبدیل Av به Aux تهیه کنید.

ورودی‌ها و خروجی‌های ماژول بلوتوث SD-USB-MP3

در ماژول sd-usb-mp3 از پورت USB Type-A برای اتصال حافظه‌های فلش استفاه شده است. همچنین در این ماژول امکان اتصال مموری کارت‌های با سایز میکرو را دارید. اتصال این ماژول به سیستم‌های صوتی خانگی کمک می‌کند تا از این پورت‌های به روز برای پخش موسیقی استفاده کنند. همچنین آمپلی فایر 3 وات در خروجی دستگاه، قدرت پخش صدا را افزایش خواهد داد.

منبع تغذیه

ماژول HW-771 یکی از ساده‌ترین راه‌ها را برای اتصال منبع تغذیه فراهم کرده است. برای تامین برق دستگاه به هیچ آداپتور خاصی نیاز ندارید و کافیست که از پورت Micro usb ماژول و یک کابل ساده با این سوکت استفاده کنید. چنین قابلیتی کمک می‌کند که نصب ماژول ساده‌تر شده و نیازی به لحیم‌کاری نداشته باشد. البته دقت کنید که ورودی برق نباید بیشتر از 5 ولت باشد.

ماژول بلوتوث sd-usb-mp3

فرمت‌ها و نسخه بلوتوث

در ماژول بلوتوث sd-usb-mp3 امکان دسترسی به بلوتوث نسخه 4.1 را دارید. به همین دلیل اتصال به ماژول در کمترین زمان ممکن انجام شده و برای اتصال به دستگاه‌های مختلف مشکلی به وجود نخواهد آمد. دقت داشته باشید که فلش مموری و کارت حافظه وصل شده به ماژول حتما باید به فرمت FAT-32 یا FAT-16 باشد. در غیر این صورت ماژول توانایی پخش موسیقی را نخواهد داشت.

خرید ماژول بلوتوث SD-USB-MP3 از بای بست الکترونیک

در صورتی که قطعات الکترونیکی مورد نیاز خود را در فروشگاه ما و سایر فروشگاه‌ها پیدا نکردید، می‌توانید با ورود به قسمت ثبت سفارش واردات اصلی وب‌سایت، کار تأمین قطعات مورد نیاز از بازارهای داخل و یا خارج از کشور را به ما بسپارید. برای انجام این کار پس از استعلام قیمت و انجام توافق با کارشناسان مجرب بای بست الکترونیک، سایر مراحل تأمین و یا واردات محصول را به ما بسپارید و در تاریخ مقرر شده محصولات مورد نیازتان را دریافت کنید

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021