شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ماژول بلوتوث hc06
ماژول بلوتوث hc06

ماژول بلوتوث hc06

5.0 (12) 0

شرح محصول ماژول بلوتوث HC06

ماژول بلوتوثی HC06 به شما کمک می‌کند تا از فناوری بلوتوث در پروژه‌های الکتریکی استفاده کنید. بلوتوث قطعا امکانات خوبی را به دستگاه‌های بلوتوث استفاده می‌کند و به همین دلیل است که ماژول‌های بلوتوثی به یک ماژول محبوب در بین فعالان حوزه طراحی لوازم الکترونیکی تبدیل شده است.

در دنیای امروز بلوتوث در هرجایی استفاده می‌شود. اتومبیل، خانه‌ها . محل کار شما مکان‌هایی هستند که امواج و سیگنال‌های بلوتوث در آن حضور دارد. با خرید و استفاده از ماژول بلوتوثی می‌توانید از حداکثر امکانات فناوری ارتباطی بلوتوث استفاده کنید. ماژول بلوتوثی HC06 با ابعاد چند میلی متری خود قابلیت نصب در هر فضای کوچکی را دارد. به همین دلیل است که استفاده از این ماژول تاثیر چندان زیادی بر ابعاد کلی برد الکترونیکی شما نمی‌گذارد. ماژول بلوتوث HC06 از ماژول‌های حرفه‌ای سایت بای بست الکترونیک است.

مزایا و مشخصات ماژول بلوتوث HC06

با استفاده از این محصول می‌توانید از فناوری بلوتوث برای ارتباط بین دو دستگاه مختلف استفاده کنید. البته ماژول HC06 برد چندان بالایی نداشته و در فاصله‌های کوتاه بهتر عمل می‌کند. با این ماژول می‌توان دستگاه‌های بیسیم را طراحی کنید.

فرکانس کاری

برای نصب این ماژول باید به فرکانس خروجی برد الکترونیکی خود یا میکروکنترلرها توجه داشته باشید. ماژول بلوتوثی HC06 فقط در محدوده فرکانسی 2.402 تا 2.480 گیگاهرتز کار می‌کند.

امنیت اتصال

در هنگام استفاده از این محصول نیازی نیست که نگران امنیت اتصال دستگاه خود باشید. این ماژول بلوتوثی از قابلیت احراز هویت برای اتصال دستگاه‌های مختلف استفاده می‌کند. همچنین قابلیت کدگذاری به شما کمک می‌کند تا از امنیت اتصال بلوتوث بین دو دستگاه خود اطمینان خاطر داشته باشید.

ولتاژ کاری

ولتاژ کاری در این ماژول همانند سایر ماژول‌های بلوتوثی مانند HC05 است. خروجی‌های دستگاه همگی ولتاژ 3.3 ولت دارند. برای تامین برق دستگاه بهتر است که ولتاژ منبع تغذیه را بین 3.3 تا 6 ولت تنظیم کنید؛ زیرا ماژول در غیر این صورت به خوبی کار نخواهد کرد. منبع‌های تغذیه نرمال 5.5 ولت انتخاب خوبی برای استفاده از این ماژول است.

نسخه بلوتوث

در ماژول بلوتوث HC06 از بلوتوث نسخه 2 استفاده شده است. این نسخه از بلوتوث سرعت مصرف انرژی مناسبی دارد و با بیشتر لوازم الکترونیکی سازگار است. به همین دلیل برای اتصال دستگاه‌های مختلف به این ماژول مشکل خاصی ندارید.

دمای مناسب برای کار ماژول

طبیعی است که برد ماژول بعد از کار اندکی گرم شود. دمای مناسب برای کار این ماژول بلوتوثی بین 20 تا 55 درجه سانتیگراد است. برای کارکرد بهتر ماژول بهتر است دمای دستگاه را در این محدوده نگهداری کنید.

خرید از سایت بای بست الکترونیک

می‌توانید این ماژول را به سادگی از سایت بای بست الکترونیک خریداری کنید. برای انجام این کار از همین صفحه اقدام کنید. اگر محصول در سایت موجود نبود، نگران نباشید. برای موجود شدن ماژول کافیست با قسمت تامین قطعه سایت تماس بگیرید. تیم تامین قطعه سایت در کمترین زمان ممکن محصول را موجود کرده و به دست مشتریان عزیز می‌رساند.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021