• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

پل دیود تخت شانه ای gbj3510

پل دیود تخت شانه ای gbj3510

شماره فنی: gbj3510

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

شرح محصول پل دیود تخت شانه‌ای مدل gbj3510

دیودها با مدل‌های مختلف خود توانستند انقلابی را در دنیای الکترونیک به وجود بیاورند. یکی از محبوب‌ترین دیودهایی که در بازار یافت می‌شود، دیودهای تخت هستند که با نام دیود شانه‌ای نیز شهرت دارند. این دیودها یک ویژگی منحصر به فرد دارند که در کمتر قطعه‌ای وجود دارد. زمانی که پلاریته یا قطبیت ورودی دیودهای شانه‌ای تغییر می‌کند، پلاریته خروجی دیود در حالت قبلی می‌ماند. به همین دلیل این قطعه می‌تواند گزینه خوبی برای یکسو سازی جریان در بردهای الکترونیکی باشد. اگر شما هم به دنبا چنین قطعه‌ای هستید، پل دیود تخت شانه‌ای مدل gbj3510 را در سبد خریدتان قرار دهید.
شرکت سازنده محصول که MCC نام دارد، سعی کرده تا کیفیت ساخت قطعه را به بیشترین میزان ممکن برساند. به لطف این مسیری که شرکت سازنده انتخاب کرده، قطعه استانداردهای مشهوری را به دست آورده است. به عنوان مثال در دیتاشیت و کاتالوگ محصول نماد استاندارد RoHS دیده می‌شود. با وجود این استاندارد محصول سازگاری بیشتری با سایر قطعات الکترونیکی پیدا می‌کند که امتیاز بزرگی است.

مزایا و مشخصات فنی پل دیود تخت شانه‌ای مدل gbj3510

شرکت سازنده محصول سعی کرده تا در تولید قطعه بهترین مواد اولیه را به کار بگیرد. این قطعه در هیچ یک از قسمت‌های اصلی خود هالوژن ندارند. به همین دلیل توانسته که استانداردهای محیط زیستی مربوط به قطعات الکترونیکی را نیز به دست بیاورد. همچنین قطعه در مقابل اشعه فرابنفش مقاوم شده تا بتواند طول عمر بیشتری در محیط‌های حاوی نور شدید داشته باشد. به عنوان مثال می‌توان قطعه را به طور مستقیم مقابل نور شدید آفتاب قرار داد و دیگر نگران خرابی آن نبود.
دیگر مزیت پل دیود تخت شانه‌ای مدل gbj3510 که توسعه دهندگان را به شدت خوشحال می‌کند، سیستم Low forward voltage drop است. به کمک این سیستم زمانی که قطعه یا برد دچار افت ولتاژ شود، محصول به انجام وظایف خود ادامه می‌دهد. همچنین در صورتی که جریان کاری قطعه از حد استاندارد بالا‌تر رود، دیود خاموش شده تا برد آسیب خاصی نبیند.

شرایط کار و نصب محصول

اول از همه باید بدانید که محصول بیشترین قدرت و توانایی را در این سری از محصولات شرکت MCC دارد. به طور کلی دیود می‌تواند در حالت پیک 1000 ولت اختلاف پتانسیل را تحمل کند. همچنین حداکثر میزان تحمل واقعی ولتاژ قطعه یا RMS حدود 700 ولت است. ناگفته نماند که مصرف کننده می‌تواند قطعه را روی مدارهای چاپی لحیم کاری کند یا روی بِرد بٌرد قرار دهد. البته باید دقت کرد دمای محیط و کاری مناسب برای این قطعه بین 55- تا 150+ درجه سانتیگراد است.

خرید آنلاین از سایت بای بست الکترونیک

اگر قصد خرید پل دیود تخت شانه‌ای مدل gbj3510 را دارید، نیازی نیست که انرژی زیادی برای پیدا کردن و خرید حضوری این قطعه بزارید. کافیست از همین صفحه سایت بای بست الکترونیک سفارشتان را ثبت کنید و قطعه را درب منزل تحویل بگیرید.

نظرتان را برای پل دیود تخت شانه ای gbj3510 بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه پل دیود تخت شانه ای gbj3510