شماره تماس فروشگاه

021-44292020
دیود GBJ2506 (15/Tube)
دیود GBJ2506 (15/Tube)

دیود GBJ2506 (15/Tube)

5.0 (11) 0
  • شماره فنی قطعه:GBJ2506
  • برند:China Market
  • دسته بندی:دیود
  • توضیحات:

    25A GLASS PASSIVATED BRIDGE RECTIFIER

شرح محصول دیود GBJ2506

در دنیای الکترونیک قطعات مختلفی حضور دارند که نبودشان می‌تواند طراحان بردهای الکترونیکی را با چالش‌های جدی مواجه کند. دیودها (Diode) یا همان یکسوکننده‌های جریان یکی از همین قطعات هستند که وظیفه مهمی را در مدارها بر عهده می‌گیرند. با اندکی توجه با نام این قطعات، می‌بینید که دیودها باعث یکسو شدن بارها در یک مسیر می‌شوند. اگر شما هم به چنین قطعه‌ای در پروژه خود نیاز دارید، دیود GBJ2506 را در سبد خریدتان قرار دهید.

محصول یک دیود پل است که در کمترین ابعاد ممکن توانی قابل توجه و مناسب برای پروژه‌های گوناگون را ارائه می‌کند. همچنین قطعه توسط کارخانه‌ای ساخته شده که به صورت تخصصی در زمینه تولید دیودها فعالیت دارد. به همین دلیل دیگر جای ابهامی بابت کیفیت ساخت، دقت عملکرد و طول عمر مفید بالای محصول باقی نمی‌ماند. البته که موارد دیگری نیز هستند که عملکرد بی‌نقص این دیود را تضمین می‌کنند. برای مثال قطعه لیست کاملی از استانداردهای بین المللی الکترونیک را کسب کرده است.

مزایا و مشخصات فنی دیود GBJ2506

اگر بخواهیم که راجع به مزایای محصول صحبت کنیم، باید ابعاد قطعه را در اولویت قرار دهیم. این دیود پل حدود 30.3 میلیمتر ارتفاع دارد که درصد زیادی از آن را پایه‌های پوشیده شده از نیکل تشکیل می‌دهند. همچنین عرض قطعه  24.5 میلیمتر و ضخامتش 4.5 میلیمتر است. با اندکی توجه به این ارقام می‌بینیم که با قطعه نسبتا کوچکی طرف هستیم که به فضای زیادی برای نصب نیاز ندارد. همچنین وزن 3.49 انسی کمک می‌کند که قطعه باعث افزایش وزن کلی بردهای الکترونیکی نشود.

جریان و ولتاژ رفت و برگشت قطعه

خوشبختانه محصول به گونه‌ای ساخته شده که علاوه‌ بر ویژگی‌های ایده‌آل در طراحی، مزایایی را در بخش مشخصات فنی نیز ارائه کند. به همین دلیل در پارامترهای عملکردی دیود GBJ2506 شاهد اعدادی هستیم که توانای بالای قطعه را نشان می‌دهند.

به طور کلی قطعه در مسیر رفت یا Forward می‌تواند که ولتاژ 1.05 ولتی را تحمل کند. همچنین اختلاف پتانسیل در مسیر برگشت حدود 600 ولت است که رقم قابل قبولی برای پروژه‌های گوناگون خواهد بود. در مسیر برگشت هم جریان 10 یوتا آمپری وجود دارد که در دمای استاندارد کمترین نوسان ممکن در آن دیده می‌شود. ناگفته نماند حداکثر جریان قابل تحمل توسط قطعه 350 آمپر است.

روش نصب و شرایط کار محصول

پایه‌های محصول کاملا مناسب برای لحیم‌کاری است و با این روش به بهترین قدرت اتصال ممکن می‌رسد. همچنین این پایه‌ها قابل استفاده در بِرد بٌرد نیز هستند، البته که پس از استفاده از هر نوع روش نصبی، قطعه باید در دمای بین 65- تا 150+ درجه سانتیگراد کار کند.

خرید آنلاین سریع و مطمئن در بای بست الکترونیک

خرید دیود GBJ2506 نیازی به صرف زمان زیادی ندارد؛ زیرا ما در سایت بای بست الکترونیک کمک می‌کنیم تا در کمترین زمان ممکن به این قطعه کاربردی برسید. همچنین نیازی نیست که نگران عملکرد صحیح دیود باشید. بای بست الکترونیک با ضمانت سلامت کالا این نگرانی را از بین می‌برد.

 

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021