• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

فیلتر EXCCET103U

فیلتر EXCCET103U

شماره فنی: EXCCET103U

ناموجود

+
-
بدون قیمت

شرح محصول فیلتر EMI مدل EXCCET103U

فیلترهای EMI جزو قطعاتی ارزشمند در دنیای الکترونیک هستند که می‌توانند به توسعه دهندگان امتیاز ارزشمندی بدهند. با استفاده از این قطعه در مسیر ورودی منبع تغذیه را سایر قسمت‌های برد، میزان نویز یا نوسانات به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت. اگر شما هم قصد دارید تا نویز موجود در دستگاه خود را کاهش دهید، از فیلتر EMI مدل EXCCET103U کمک بگیرید.
شرکت پاناسونیک این محصول را تولید کرده تا بتواند یک فیلتر الکترونیکی بی عیب و نقص را در دسترس توسعه دهندگان قرار دهد. همچنین به دلیل کیفیت ساخت بالا، قطعه عملکرد خوبی داشته و به بهترین شکل نویز را روی برد کاهش می‌دهد. ناگفته نماند که برای خرید قطعه هم نیازی به پرداخت هزینه خاصی نیست و با دانش فنی اندکی می‌توان آن را در مسیر برد نصب کرد.

مزایا و مشخصات فنی فیلتر EMI مدل EXCCET103U

از آنجایی که قطعه جزو فیلترهای از نوع SMD/SMT است، فضای زیادی را روی برد اشغال نمی‌کند. این محصول تنها 1.8 میلیمتر عرض داشته و طول آن تنها 4.5 میلیمتر است. همچنین به دلیل ارتفاق 2.7 میلیمتر قطعه با نصب فیلتر دیگر ضخامت برد افزایش چشمگیری نخواهد داشت. البته وزن 0.03 انسی فیلتر نیز رقم قابل توجهی نیست و توسعه دهندگان نیازی نیست که نگران سنگین شدن برد دستگاه باشند.
ظرفیت خازن فیلتر EMI مدل EXCCET103U حدود 0.1 uF است که نیازهای توسعه دهندگان را برای کاهش نویز به خوبی پاسخ می‌دهد. همچنین بازه فرکانسی فیلتر بین 15 تا 120 مگاهرتز تعیین شده تا بیشتر نوسانات قابل رفع باشند.
توجه داشته باشید که نرخ ولتاژ و جریان فیلتر به ترتیب 50 ولت و 2 آمپر است. به همین دلیل در صورت نصب قطعه روی مسیرهایی با بیش از مقادیر گفته شده، فیلتر آسیب خواهد دید. میزان مقاومت داخلی فیلتر در مقیاس میلی اهم با شرایط محیطی استاندارد ( دمای 25- تا 85+ سانتیگراد ) صفر می‌باشد. به همین دلیل نیازی نیست که نگران تغییر اختلاف پتانسیل و جریان برد خود شوید.

خرید آنلاین از بای بست الکترونیک

فیلتر EMI مدل EXCCET103U را می‌توانید از بای بست الکترونیک بخرید و به مشکل نویز در دستگاه خود پایان دهید. ما در سایت خدماتی را گنجاده‌ایم تا شما عزیزان بتوانید خرید اینترنتی خوبی داشته باشید. با بای بست الکترونیک نحوه پرداخت و ارسال با توجه به نیاز خود انجام دهید و بسته را در کمترین زمان ممکن درب منزلتان تحویل بگیرید.

نظرتان را برای فیلتر EXCCET103U بنویسید!

ثبت نظر