شماره تماس فروشگاه

021-44292020
مقاومت ERJ-3GEY0R00V
مقاومت ERJ-3GEY0R00V

مقاومت ERJ-3GEY0R00V

5.0 (13) 0
  • شماره فنی قطعه:ERJ-3GEY0R00V
  • برند:China Market
  • دسته بندی:مقاومت

شرح محصول مقاومت پاناسونیک مدل ERJ-3GEY0R00V

مقاومت‌ها جزو پرکاربردترین قطعاتی هستند که در طراحی بردهای الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین شرکت‌های سازنده این قطعه را با مشخصات و مدل‌های مختلف تولید کرده تا بتوانند دست توسعه دهندگان را برای خرید مقاومت باز بگذارند. البته که به دلیل تنوع بالای مقاومت‌ها، خرید و انتخاب چنین قطعه‌ای به کاری سخت تبدیل می‌شود. اگر شما هم به دنبال خرید یک مقاومت SMD با کیفیت و مشخصات فنی قابل قبول هستید، از مقاومت پاناسونیک مدل ERJ-3GEY0R00V کمک بگیرید.
همین که نام برند پاناسونیک پشت مدل این قطعه وجود دارد، یعنی محصول هیچ نقصی از بابت کیفیت ندارد؛ زیرا همه مردم می‌دانند که این برند ژاپنی قطعه یا کالایی بی‌کیفیت را از درب کارخانه خود بیرون نمی‌فرستد. همچنین محصول در دسته مقاومت‌هایی قرار می‌گیرد که بهتر است در دستگاه‌های حرفه‌ای استفاده شوند. البته که برای رسیدن به مزایای ارزشمند قطعه نیازی نیست که مبلغ زیادی بپردازید. خوشبختانه برند پاناسونیک قیمت منصفانه‌ای را روی محصول گذاشته است.

مزایا و مشخصات فنی مقاومت پاناسونیک مدل ERJ-3GEY0R00V

اصلی‌ترین مزایای محصول را می‌توان در بخش طراحی و مشخصات فنی پیدا کرد. توجه داشته باشید که مقاومت ساخته شده توسط پاناسونیک در دسته قطعات SMD قرار می‌گیرد. یعنی برای استفاده از مقاومت فقط باید قطعه را روی مدارهای چاپی یا PCB لحیم کاری کنید. به همین دلیل اگر دستگاه خود را روی بِرد بٌرد توسعه  می‌دهید، باید به فکر تهیه مدار چاپی باشید.
از دیگر مزایای محصول که امتیاز بزرگی برای دستگاه‌های حرفه‌ای محسوب می‌شود، مقاومت داخلی اندک است. شرکت پاناسونیک در دیتاشیت محصول اعلام کرده که قطعه پس از نصب صفر اهم مقاومت را ایجاد می‌کند. به همین دلیل محصول مشکلاتی را در کالیبراسیون روی برد ایجاد نخواهد کرد. به لطف این میزان مقاومت داخلی ضریب دمای مقاومت پاناسونیک مدل ERJ-3GEY0R00V به صفر می‌رسد. ناگفته نماند که محصول با همین میزان قدرت داخلی توانایی بسیار بالایی دارد.

مشخصات عملکردی محصول

محصول پس از نصب روی برد قدرت 100 میلی ولتی را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین مقاومت باید در مدارهایی با حداکثر اختلاف پتانسیل 75 ولتی مورد استفاده قرار بگیرد. ناگفته نماند که با بالا رفتن فشار کاری، سیستم پرش خودکار مقاومت را از مدار خارج خواهد کرد.

شرایط کاری قطعه

برای اینکه محصول حداکثر توانایی خود را به شما عرضه کند، باید به ویژگی‌هایی محل کار قطعه توجه داشته باشید. دقت کنید که این قطعه باید در دمای 55- تا 155+ درجه سانتیگراد کار کند. همچنین باید حداقل فضای 1.6*0.8 میلیمتری را برای نصب مقاومت روی برد در نظر بگیرید.

خرید آنلاین از بای بست الکترونیک

اگر می‌خواهید مقاومت پاناسونیک مدل ERJ-3GEY0R00V را روی انواع دستگاه‌های اتوماسیون نصب کنید، می‌توانید از بای بست الکترونیک کمک بگیرید. با انجام این کار بدون خارج شدن از منزل قطعه به دست شما خواهد رسید. همچنین ما روش‌های مختلفی را برای ارسال سفارشات قرار داده‌ایم که می‌توانید با سلیقه خود انتخاب کنید. با بای بست الکترونیک، بدون مشکل این قطعه با کیفیت را با ضمانت بخرید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021