شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ماژول اینورتر موج سینوسی خالص EGS002
ماژول اینورتر موج سینوسی خالص EGS002

ماژول اینورتر موج سینوسی خالص EGS002

5.0 (11) 0

ماژول اینورتر موج سینوسی خالص EGS002

در دنیای الکترونیک ماژول‌های بسیاری هستند که کاربردهای جالبی در ابعاد بسیار کوچک دارند. ماژول مبدل یا اینورتر سینوسی یکی از همین دسته از ماژول‌هاست که شاید تا کنون با آن کار نکرده باشید. این ماژول به افراد حرفه‌ای کمک می‌کند تا موج‌ها سینوسی را در پروژه خود استفاده کنند. اگر شما هم به چنین قابلیتی در پروژه خود نیاز دارید، ماژول اینورتر موج سینوسی خالص EGS002 را از دست ندهید.

این محصول یک ماژول دیحیتالی است که تونایی خواندن و تبدیل موج‌های سینوسی را دارد. سازنده برای اینکه این قابلت مهم را در اختیار کاربرانش قرار دهد، از یک چیپ ژنراتور روی برد ماژول استفاده کرده است. چیپ اصلی ماژول از دو استیج مختلف تشکیل شده که هر یک وظایف مختلفی را بر عهده دارند. به همین دلیل توانایی و قابلیت‌های اصلی ماژول افزایش چشم‌گیری پیدا کرده است.

مزایا و مشخصات ماژول اینورتر موج سینوسی خالص EGS002

یکی از استیج‌های اصلی روی برد یک ساختار تقویت کننده دارد که می‌تواند فرکانس‌های DC-AC منبع تغذیه را به یکدیگر تبدیل کند. همچنین از یک اوسالیتور کریستالی در چیپ اصلی استفاده شده که 12 مگاهرتزی است و عملکرد کلی ماژول را بهبود می‌دهد. به همین دلیل ماژول در انجام وظایف خود به خوبی کار می‌کند و امواج سینوسی در فرکانس 50 یا 60 هرتز را به ASIC تبدیل کرده تا تمام نیازهای کاربر را پوشش دهد.

در چیپ اصلی ماژول از فناوری CMOS استفاده شده و یک مبدل SPWM داخلی نیز وجود دارد. روی برد ماژول نیز یک رابط LCD وجود دارد که به کاربر این امکان را می‌دهد از نمایشگر در کنار پروژه خود استفاده کند. این رابط مدل RS232 است که می‌تواند ماژول LCD 1602 را به خوبی پشتیبانی کند. به کمک این چیپ قدرتمند و رابط LCD کاربردهای مختلف و سادگی کار، به دو ویژگی بارز در محصول تبدیل شده است.

ماژول اینورتر موج سینوسی خالص EGS002 قابلیت‌های مختلفی دارد که هر یک به نوعی کارآمد هستند. برای مثال برد اصلی ماژول به یک سیستم امنیتی مجهز شده تا در صورت وارد شدن فشار اضافی، محصول صدمه جدی نبیند. البته ولتاژ و حرارت لحظه‌ای به کاربر نشان داده می‌شود تا کاربر کنترل بهتری روی وضعیت کار ماژول داشته باشد. سیستم منبع تغذیه بدون وقفه از دیگر مزایای محصول به شمار می‌رود که توسط یک باطری UPS در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

خرید ماژول به صورت کاملا آنلاین از بای بست الکترونیک

اگر قصد خرید ماژول اینورتر موج سینوسی خالص EGS002 را دارید، بای بست الکترونیک انجام این کار را برای شما ساده کرده است. با استفاده از خدمات سایت بای بست الکترونیک دیگر نیازی نیست که به بازار بروید و مشکلات زیادی را تحمل کنید. همین الان که پشت سیستم کامپیوتری یا موبایل خود هستید، می‌توانید ماژول را سفارش دهید تا همکاران ما محصول را درب منزل تحویلتان دهند. اگر محصول در سایت موجود نبود، با قسمت تامین قطعات تماس بگیرید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021