شماره تماس فروشگاه

021-44292020
DMP4065S-7
DMP4065S-7

DMP4065S-7

5.0 (7) 0

شرح محصول ترانزیستور ماسفت مدل DMP4065S-7

ترانزیستورها از جمله قطعاتی هستند که در بیشتر دستگاه‌های الکترونیکی حضور دارند. همچنین این قطعه با مشخصات گوناگون تولید شده تا بتوان ترانزیستورها را به بهترین شکل ممکن در دستگاه‌های مختلف استفاده کرد. ترانزیستورهای ماسفت جزو قطعاتی است که دارای میدان نیمه رسانا بوده و بیشتر در دستگاه‌های منبع تغذیه یا سوئیچینگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر شما هم به دنبال توسعه چنین پروژه‌هایی هستید، ترانزیستور ماسفت مدل DMP4065S-7 را از دست ندهید.
محصول توسط شرکت دیودز ( Diodes ) ساخته شده و از نظر مشخصات فنی ایده‌آل به نظر می‌رسد. همچنین قطعه با توجه به توانایی‌های خود منصفانه قیمت گذاری شده تا توسعه دهندگان با کمترین سرمایه ممکن از امتیازهای مثبت ترانزیستورهای ماسفت بهره‌مند شوند.

مزایا و مشخصات فنی ترانزیستور ماسفت مدل DMP4065S-7

اولین نکته‌ای که باید درباره محصول بدانید، نوع قطبیت و تعداد کانال‌های کاری قطعه است. ترانزیستور از با قطبیت P-Channel ساخته شده و جز قطعات تک کانال محسوب می‌شود. به همین دلیل نباید انتظار داشته باشید که محصول بتواند وظایف خود را در چند قسمت برد. همچنین به طور کلی سه پایه اصلی برای ترانزیستور طراحی شده که برای دسترسی به آن‌ها کار سختی پیش رو ندارید. کافیست قطعه را روی مدارهای چاپی قرار دهید و پایه‌ها را با دقت کافی لحیم کاری کنید.
اعداد یا پارامترهای کاری که در پایه‌ تخلیه ترانزیستور ماسفت مدل DMP4065S-7 به دست می‌آید، برای توسعه پروژه‌ها و دستگاه‌های نسبتا سبک مناسب است. ولتاژ تخلیه در قطعه حدود 40 ولت بوده و جریان مداوم آن به 3.4 آمپر می‌رسد. همچنین مقاومت داخلی در قسمت منبع تخلیه عدد ناچیز 80 میلی اهم می‌باشد. اتلاف قدرت قطعه نیز در شرایط استاندارد توسط شرکت 1.4 وات اعلام شده که برای چنین قطعه‌ای با این رده قیمتی راضی کننده خواهد بود.
محصول برای شروع به کار حدود 3.6 نانوثانیه زمان نیاز دارد که نشان از سرعت بالای ترانزیستور می‌دهد. همچنین جهت خاموش شدن کامل و قطع منبع مصرف انرژی نیز به طور کل 36.3 نانو ثانیه نیاز خواهد بود. البته برای دسترسی به این ارقام باید قطعه در دمای 55- تا 150+ کار کند.

خرید آنلاین در کمترین زمان

ترانزیستور ماسفت مدل DMP4065S-7 را می‌توانید از سایت بای بست الکترونیک به صورت آنلاین خریداری کنید و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید. روش‌های ارسال متنوع بسته‌های شما را طی بازه زمانی کوتاه به سراسر ایران می‌رسانند.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021