• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

دیود DF50AA160

دیود DF50AA160

شماره فنی: DF50AA160

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

شرح محصول دیود مدل DF50AA160

دیودهای جزء قطعات الکترونیکی هستند که آن‌ها را در دستگاه‌های بسیاری به کار می‌گیرند. هر یک از دیودها به منظور خاصی ساخته شده و دارای مشخصا فنی، ویژگی‌ها و ساختار منحصر به فردی می‌باشند. یکی از خاص‌ترین دیودهایی که در دنیا الکترونیک وجود، مدل‌های اصلاح فاز بوده که بیشتر در مدارهای سوئیچینگ مورد استفاده قرار می‌گیرند. توسعه دهندگان با استفاده از این قطعه می‌توانند امواج روی بردها را اصلاح کرده و به مقصد بفرستند. بدیهی است که با چنین اتفاقی دستگاه دقت بیشتری پیدا می‌کند و عملکرد بهتری از خود نشان می‌دهد. اگر شما هم خواهان این قطعه پرکاربرد و مفید هستید، دیود مدل DF50AA160 را از دست ندهید.

این محصول یک دیود اصلاح موج است که توانایی کار در سه فاز را دارد. به همین دلیل در درون قطعه 6 دیود استفاده شده تا بتواند سه فاز محصول را کنترل نماید. شرکت سازنده نیز در طراحی و تولید محصول تمام تلاش خود را کرده تا ماژول با نهایت کیفیت و کاربرد به دست مشتریان برسد.

مزایا و مشخصات فنی دیود مدل DF50AA160

اولین مزیتی که شرکت سازنده برای مصرف کنندگان در نظر گرفته، قاب پلاستیکی روی برد اصلی می‌باشد. این قاب با ایجاد یک لایه محافظ، دیگر مانع ورود گرد و خاک یا حتی حشرات ریز به برد می‌شود. به همین دلیل برد و قطعات الکترونیکی روی آن دیگر از مشکلاتی مانند افزایش حرارت یا اتصال کوتاه به خاطر این عوامل در امان خواهد بود. روی قاب پلاستیکی نیز 6 پیج چهارسو وجود دارد تا به کمک آن‌ها بتوانید سیم‌های ماژول را به دستگاه خود متصل کنید. یعنی دیگر عملا برای دسترسی به پین‌ها برد و نصب محصول نیازی به لحیم کاری ندارید.

دیود مدل DF50AA160 در داخل خود یک هیت سینک نیمه کنداکتور المنتی دارد که مانع از افزایش حرارت می‌شود. همچنین محصول در حالت ولتاژ برگشت تکراری تا حدود 1600 ولت اختلاف پتانسیل را تحمل می‌کند که نشان از توانایی‌های بالای محصول می‌دهد. همچنین امپ داخلی 50 ولتی است که می‌توانید خروجی آن را در مدارهای برق مستقیم مورد استفاده قرار دهید.

شرایط کاری و نصب محصول

ماژول به همراه قاب پلاستیکی خود تنها 160 گرم وزن دارد و ابعاد آن حدود 8 در 4 سانتیمتر است. یعنی عملا ماژول قرار نیست تغییر زیادی روی وزن و سایز کلی پروژه شما تغییری ایجاد کند. همچنین در کنار قاب دو جای پیچ سوراخ کاری شده تا به راحتی بتوانید محصول را در داخل دستگاه خود نصب کنید. البته توجه داشته باشید که دمای محل نصب قطعه نباید از بازه 40- تا 125+ سانتیگراد خارج شود.

خرید از سایت بای بست الکترونیک

دیود مدل DF50AA160 را می‌توانید از همین صفحه سایت بای بست الکترونیک خریداری کنید. همچنین با انتخاب روش ارسال و پرداخت مبلغ سفارش می‌توانید تمامی مراحل خرید را طبق سلیقه خود انجام دهید. در صورت خرابی محصول نیز تیم خدمات ضمانت سلامت کالای سایت همراهتان خواهد بود.

نظرتان را برای دیود DF50AA160 بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه دیود DF50AA160