شماره تماس فروشگاه

021-44273798
ماژول بلوتوث 2.4GHz
ماژول بلوتوث 2.4GHz

ماژول بلوتوث 2.4GHz

5.0 (4) 0

شرح کلی ماژول بلوتوث DBM01

بیشتر مردم از عملکرد کلی فناوری بلوتوث اطلاع دارند، اما تصور می‌کنند که بلوتوث فقط برای انتقال فایل‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فکر تا حدودی درست است، ولی کاربردهای تکنولوژی بلوتوث به انتقال دیتا محدود نمی‌شود. در بسیاری از مواقع برای اتصال دو دستگاه مختلف به هم از بلوتوث کمک می‌گیرند. با انجام این کار دستگاه‌های زیادی دیگر به سیم نیاز ندارند و به راحتی با بلوتوث کار خود را انجام می‌دهند. ماژول بلوتوث DBM01 دقیقا برای انجام این کار تولید شده است.

زمانی که با موس بلوتوث خود کار می‌کنید، موس به کمک بلوتوث اطلاعات سنسور را به دانگل USB منتقل کرده و نشانگر موس روی صفحه حرکت می‌کند. ماژول بلوتوث DBM01 یکی از بهترین انتخاب‌ها برای ساخت دانگل بلوتوثی و USB است.

مزایای ماژول بلوتوث DBM01

در این ماژول بلوتوث به امکانات بسیار منحصر به فردی دسترسی دارید. حساسیت این ماژول از منفی 93 دسیبل آغاز شده و با کوچکترین تغییر واکنش نشان می‌دهد. همچنین با استفاده از این ماژول به رمزگزاری و کدگشایی تحت فرمت AES-128 دسترسی خواهید داشت. این ماژول در دستگاه‌های پزشکی و مراقبتی تخصصی مورد استفاده قرار می‌گیرد. چنین کاربردی دقت مناسب ماژول بلوتوث DBM01 را به وضوح نشان می‌د‌هد.

فرکانس کاری

در هنگام نصب ماژول باید به محدوده کاری برد الکترونیکی توجه کرد. این ماژول بلوتوثی فقط در یک محدوده فرکانسی مشخص کار می‌کند و خارج از این بازه فرکانسی نمی‌تواند وظایف خود را به درستی انجام دهد. محدوده فرکانسی ماژول بلوتوثی DBM01 بین2402 تا 2480 مگاهرتز متغیر است.

ولتاژ مناسب برای شروع کار

این ماژول بلوتوثی فقط در یک محدوده ولتاژ خاص کار می‌کند. به همین دلیل باید در هنگام تامین برق و منبع تغذیه دقت کافی داشته باشید. ولتاژ منبع تغذیه باید بین 2 تا 3.6 ولت متغیر باشد. چنانچه ولتاژ در این محدوده نباشد، به قطعات ماژول آسیب وارد خواهد شد.

مودهای مختلف استفاده بهینه از انرژی

یکی از بهترین قابلیت‌های ماژول بلوتوث DBM01 این است که در مصرف انرژی بسیار خوب عمل می‌کند. در این ماژول به مودهای مختلف مصرف انرژی بهینه دسترسی دارید. اگر از باطری برای منبع تغذیه استفاده می‌کنید، این قابلیت عمر باطری دستگاه شما را افزایش خواهد داد.

حالت بهیه‌سازی خودکار فرکانس

ماژول بلوتوثی DBM01 می‌تواند به صورت خودکار محدوده فرکانسی را مشخص کرده و خود را با دستگاه‌های مختلف مطابقت دهد.

فرکانس و نسخه بلوتوث

در این ماژول به بلوتوث نسخه 4.0 دسترسی دارید که قابلیت اتصال به دستگاه‌های مختلف را دارد و به سرعت با وسایل الکترونیکی جفت می‌شود. همچنین فرکانس بلوتوث 2.4 گیگاهرتز است که در مصرف بهینه انرژی به خوبی عمل می‌کند.

خرید ماژول بلوتوث DBM01 از سایت بای بست الکترونیک

در صورتی که قطعات الکترونیکی مورد نیاز خود را در فروشگاه ما و سایر فروشگاه‌ها پیدا نکردید، می‌توانید با ورود به قسمت ثبت سفارش واردات وب‌سایت، کار تأمین قطعات مورد نیاز از بازارهای داخل و یا خارج از کشور را به ما بسپارید. برای انجام این کار پس از استعلام قیمت و انجام توافق با کارشناسان مجرب بای بست الکترونیک، سایر مراحل تأمین و یا واردات محصول را به ما بسپارید و در تاریخ مقرر شده محصولات مورد نیازتان را دریافت کنید

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021