OriginalBYV30-300
BYV30-300
BYV30-300
  • شماره فنی قطعه:BYV30-300
  • شناسه کالا:413040
  • برند:China Market
  • دسته بندی:دیود
    مشخصات فنی
    • DatasheetDownload
    • Maximum Operating Temperature +175 °C
    • Minimum Operating Temperature -65 °C
    • Recovery Time 50 ns
    • Forward Voltage 1.05 V
    • Peak Reverse Repetitive Voltage 300 V
    • Peak Average Forward Current 14 A