شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ماژول بلوتوث BT53H
ماژول بلوتوث BT53H

ماژول بلوتوث BT53H

5.0 (4) 0

مشخصات فنی

شرح کلی ماژول بلوتوث BT53H

ماژول بلوتوث BT53H یکی از ماژول‌های حرفه‌ای در بین ماژول‌های بلوتوث است که قابلیت‌های بسیار خاصی را به کاربرانش ارائه می‌کند. ابعاد بسیار کوچک این ماژول امکان اتصال به بردهای مختلف را فراهم می‌کند. البته دقت کنید که پین‌ها در این مازول نیاز به لحیم‌کاری بسیار دقیق دارید.

در دنیای کامپیوتر امروز انتقال دیتا و اتصال دستگاه‌ها به هم، بیشتر به سمت بی سیم شدن حرکت می‌کنند. به همین دلیل است که فناوری بلوتوث به یکی از محبوب‌ترین راه‌های ارتباطی تبدیل شده است و تقریبا در بیشتر وسایل الکترونیکی وجود دارد. ماژول بلوتوث BT35H امکان برقراری ارتباط و انتقال دیتا در دستگاه‌های مختلف را با فناوری بلوتوث فراهم می‌کند. البته این ماژول بلوتوثی کاربردهای بیشتری دارد که می‌تواند به کاربرانش برای انجام پروژه‌های خود کمک کند.

مزایا و کاربردهای ماژول بلوتوث BT53H

سرعت متوسط و برد بالا دو ویژگی اصلی در این ماژول بلوتوث هستند. پس در پروژه‌هایی که برد بالا اهمیت دارد، انتخاب این محصول برای استفاده در پروژه توصیه می‌شود.

میکروپروسسور اختصاصی

حضور میکرو پروسسور اختصاصی در ماژول بلوتوث BT53H قابلیت‌های بسیار زیادی را به کاربر ارائه می‌کند. با حضور پردازنده مرکزی پردازش و انتقال فایل با سرعت بیشتری انجام خواهد شد. پروسسور CORTEX-M3 می‌تواند داده‌ها را با سرعت حداکثر 80 مگاهرتز پردازش کند. در این ماژول از یک هیت سینک بسیار کوچک آلومینیومی برای خنک کردن پردازنده استفاده شده است تا از ماژول در برابر افزایش دما حفاظت کند.

فرکانس کاری

فعالیت‌ها در این ماژول باید در یک محدوده فرکانسی خاص انجام شوند. به همین دلیل هنگام اتصال ماژول به بردها و میکروکنترلرهای مختلف باید به محدوده کاری برد توجه کرد تا ماژول بتواند به خوبی کار کند. محدوده فرکانسی از 2400 مگاهرتز آغاز شده و تا 2483.5 مگاهرتز متغیر است.

ورودی‌ها

در ماژول بلوتوث BT53H به چهار جفت پین ورودی برای اتصال دسترسی دارید. توجه داشته باشید که این ورودی‌ها به صورت آنالوگ به دیجیتال بوده و 12 بیتی هستند. برای استفاده از این ورودی‌ها باید از هویه و سیم لحیم نازک استفاده کنید.

سرعت انتقال دیتا

در ماژول‌های بلوتوثی سرعت انتقال دیتا از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است. در این ماژول انتقال دیتا با سرعت 1.5 مگابیت در ثانیه انجام می‌شود. اگر قصد انتقال داده‌های حجیم را دارید انتخاب این ماژول برای شما مناسب نیست.

حافظه اختصاصی

حافظه اختصاصی RAM 64 کیلوبایتی در این ماژول به همراه میکروپروسسور اختصاصی باعث می‌شود که دستورات را سریع‌تر اجرا کند.

برد اتصالی و نسخه بلوتوث

در ماژول بلوتوث BT53H به بلوتوث نسخه 4.1 دسترسی دارید و می‌توانید از فاصله 80 متری به ماژول متصل شوید. این نسخه از بلوتوث سرعت کانکشن بسیار مناسبی داشته و توانایی اتصال به دستگاه‌های مختلف را دارد.

خرید ماژول بلوتوث BT53H از بای بست الکترونیک

در صورتی که قطعات الکترونیکی مورد نیاز خود را در فروشگاه ما و سایر فروشگاه‌ها پیدا نکردید، می‌توانید با ورود به قسمت ثبت سفارش واردات وب‌سایت، کار تأمین قطعات مورد نیاز از بازارهای داخل و یا خارج از کشور را به ما بسپارید. برای انجام این کار پس از استعلام قیمت و انجام توافق با کارشناسان مجرب بای بست الکترونیک، سایر مراحل تأمین و یا واردات محصول را به ما بسپارید و در تاریخ مقرر شده محصولات مورد نیازتان را دریافت کنید

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021