شماره تماس فروشگاه

021-44292020
فریت BLM21PG220SN1
فریت BLM21PG220SN1

فریت BLM21PG220SN1

5.0 (7) 0

شرح محصول فریت مدل BLM21PG220SN1

اگر به بردهای دستگاه‌های هوشمند مانند موبایل‌ها و تبلت‌ها نگاه کرده باشید، قطعا مهره‌های فریت را دیده‌اید که با تعداد زیادی روی برد اصلی حضور دارند. این قطعه بیشتر برای توسعه دهندگان حرفه‌ای مناسب بوده و در سیستم‌های تخصصی مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته که کاربرد فریت تنها به دستگاه‌های هوشمند محدود نیست و این قطعه در دستگاه‌های الکترونیکی مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر هم قصد خرید این قطعه را دارید، فریت مدل BLM21PG220SN1 گزینه خوبی برای خرید شما خواهد بود؛ زیرا این محصول مشخصات فنی قابل قبولی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

محصول توسط شرکت موراتا الکترونیک ( Murata Electronics ) ساخته شده و جزو فریت‌های قدرتمند محسوب می‌شود. به همین دلیل شرکت سازنده توصیه کرده تا این سری از فریت‌ها را در مسیرهای دارای سیگنال قوی مورد استفاده قرار دهید. با وجود چنین شرایطی، محصول به گزینه خوبی جهت کنترل تغذیه پردازنده‌ها تبدیل خواهد شد. همچنین فریت از نظر متریال ساخت و مشخصات فنی به بهترین شکل طراحی شده تا پاسخگوی نیاز مشتریان باشد.

مزایا و مشخصات فنی فریت مدل BLM21PG220SN1

مشخصات فنی قابل قبول، به طور کلی باعث افزایش مزایای این محصول شده‌اند. این هسته فریت با آمپدانس مناسب خود می‌تواند در دستگاه‌های مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد. آمپدانس این قطعه حدود 22 اهم است که با توجه به رده قیمتی و سری محصول مناسب خواهد بود. همچنین به دلیل دقت بالای کار قطعه تغییرات دما نوسانات کمتری را روی آمپدانس ایجاد می‌کند.

یکی دیگر از مزایای محصول در بخش مشخصات فنی، توانایی بالای تحمل جریان است که به تنهایی چند امتیاز دیگر را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. با وجود تحول بالای جریان، قطعه دیگر در برابر مشکلات مانند افزایش ناگهانی جریان آسیب جدی نخواهد دید. البته توسعه دهندگان باید توجه کنند که حداکثر جریان لحظه‌ای برای این محصول 6 آمپر است. به همین دلیل اگر جریان از 6 آمپر بالاتر برود، فریت مدل BLM21PG220SN1 آسیب می‌بیند.

دقت کار و مقاومت داخلی محصول

خوشبختانه در این محصول شاهد دقت کار بالایی هستیم. قطعه در حالت عادی و شرایط استاندارد حداکثر 25 درصد تلرانس پیدا خواهد کرد. همچنین مقاومت داخلی قطعه به کمترین میزان ممکن رسیده تا این فریت مشکل خاصی را در بردهای الکترونیکی به وجود نیاورد. میزان مقاومت داخلی در بیشترین حالت 10 میلی اهم است که رقم ناچیزی محسوب می‌شود.

شرایط کار و شیوه نصب محصول

قطعه به طور کلی ابعاد زیادی ندارد و با شیوه SMD روی بردهای الکترونیکی قرار می‌گیرد. همچنین توصیه می‌شود که توسعه دهندگان برای نصب فریت از دستگاه هیتر کمک بگیرند. دمای مناسب کار قطعه نیز بین 55- تا 125+ درجه سانتیگراد توسط تولید کننده اعلام شده است.

خرید آنلاین از بای بست الکترونیک

برای خرید فریت مدل BLM21PG220SN1 نیازی نیست که به فروشگاه خاصی بروید؛ زیرا فروشگاه آنلاین بای بست الکترونیک این قطعه را در کمترین زمان ممکن به دستتان می‌رساند. کافیست نحوه ارسال و پرداخت را مشخص کنید تا قطعه برای شما ارسال شود. 

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021