• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

ماژول 7MBI50N_120 IGBT

ماژول 7MBI50N_120 IGBT

شماره فنی: 7MBI50N_120

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

شرح محصول ماژول igbt مدل 7MBI50N-120

ماژول‌های igbt این روزها در دستگاه‌های صنعتی و خانگی بسیار زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین توسعه دهندگان حرفه‌ای با خرید این ماژول‌ها می‌توانند قابلیت‌های زیادی به پروژه‌های خود اضافه کنند. به همین دلیل این ماژول‌های جذاب توسط برندهای مختلف با مشخصات گوناگون تولید شده و به دست توسعه دهندگان می‌رسند. اگر شما هم قصد دارید که چنین قطعه‌ای را برای پروژه خود خریداری نمایید، ماژول igbt مدل 7MBI50N-120 می‌تواند از انتخاب‌های ایده‌آلتان باشد.

این ماژول توسط یکی از برندهای مشهور چینی تولید شده که به صورت تخصصی در بازار همین کشور فعالیت می‌کند. شما می‌توانید محصول فوژی را در ایران خریداری کنید و آن را در پروژه‌های مختلف به کار بگیرید. همچنین ماژول در تست‌های بین المللی توانسته استانداردهای لازم را به دست بیاورد که امتیاز بزرگی برای خریداران است. با وجود چنین استانداردهایی عملکرد درست محصول تضمین شده و ماژول با نصب در دستگاه شما مشکلاتی مانند افت ولتاژ یا نویز را به وجود نمی‌آورد.

مزایا و مشخصات فنی ماژول igbt مدل 7MBI50N-120

محصول تولید شده توسط برند فوژی جزء ماژول‌های 7 در 1 است و اتصالات بسیار زیادی دارد. به همین دلیل به کمک آن می‌توانید پروژه‌های بسیار بزرگی را توسعه دهید. همچنین تحمل اختلاف پتانسیل 1200 ولتی با جریان 50 آمپر نیز شما را در انجام این کار همراهی خواهد کرد.

شرکت سازنده برای برد الکترونیکی نیز یک قاب پلاستیکی طراحی کرده تا نقش محافظ را بازی کند. در کنار قاب نیز چهار جای پیچ طراحی شده تا بتوانید ماژول را به بهترین شکل ممکن روی دستگاه الکترونیکی خود نصب کنید. البته شرکت سازنده در دیتاشیت ذکر کرده که پیچ‌های قاب نباید با گشتاور بیش از 3.5 نیوتون متر محکم شوند.

ماژول igbt مدل 7MBI50N-120 در قسمت کلکتور به امیتر اختلاف پتانسیل 1200 ولتی دارد. این ولتاژ در مسیر گیت برگشت نیز حدود 20 ولت تلورانس دارد که برای یک ماژول با این محدوده قیمتی رقم بسیار ایده‌آلی است. جریان لحظه‌ای در هنگام کار برد نیز در هر میلی ثانیه حدود 50 آمپر می‌باشد. البته این میزان هنگام ارسال جریان در دستگاه‌های کانورتر در حدود 10 میلی ثانیه اتفاق می‌افتد.

شرایط نصب و کار محصول

پایه‌های ماژول igbt برند فوژی نر بوده و می‌تواند روی بِرِد برد قرار بگیرد. همچنین می‌توانید پایه‌ها را روی مدارهای چاپی به صورت دائمی لحیم کاری نمایید. اما پایه‌ها به بنده پلاستیکی متصل هستند و نباید لحیم کاری آن‌ها زمان زیادی طول بکشد؛ زیرا حرارت بالا بدنه را خراب می‌کند. همچنین شرکت سازنده توصیه کرده که قاب پلاستیکی باید در محیطی با دمای بین 40- تا 125+ درجه سانتیگراد قرار بگیرد. البته پین‌ها با دمای بای 150 درجه نیز آسیبی نمی‌بیند.

خرید ماژول فوژی از بای بست الکترونیک

اگر قصد خرید ماژول igbt مدل 7MBI50N-120 را دارید، می‌توانید از سایت بای بست الکترونیک کمک بگیرید. با انجام این کار بدون اینکه دقیقه‌ای درگیر شلوغی مغازه‌های قطعات الکترونیک یا ترافیک شوید، ماژول با بهترین قیمت و در کمترین زمان به دستتان می‌رسد.

نظرتان را برای ماژول 7MBI50N_120 IGBT بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه ماژول 7MBI50N_120 IGBT