600S2R0BT250XT
600S2R0BT250XT
600S2R0BT250XT
  • شناسه کالا:1535
  • برند:Kyocera Corporation
  • پکیج:0603 (1608 metric)
  • دسته بندی:خازن
    مشخصات فنی
    • DatasheetDownload
    • Maximum Operating Temperature +125 °C
    • Minimum Operating Temperature -55 °C
    • Termination Style SMD/SMT
    • Length 1.6 mm
    • Case Code - in 0603
    • Case Code - mm 1608
    • Tolerance 0.1 pF
    • Capacitance 2 pF
    • Voltage Rating DC 250 VDC
    • Height 0.89 mm
    خرید خازن 600S2R0BT250XT
    ثبت نظر یا سوال
    به این محصول امتیاز دهید
    مشخصات خرید
    ناموجود
    قیمت بر اساس تعداد:
    • + 1 عدد
      112,000 تومان
    30%