شماره تماس فروشگاه

021-44292020
High copy2SK2313 (Copy)
2SK2313 (Copy)

2SK2313 (Copy)

5.0 (13) 0

شرح محصول ترانزیستور ماسفت مدل 2SK2313

بدون شک ترانزیستورهای ماسفت در دنیای الکترونیک نقش مهمی دارند و بدون آن‌ها تولید برخی بردها به کار مشکلی تبدیل می‌شود. همچنین بدون این نوع ترانزیستور طراحی و ساخت بردهای دارای سوئیچینگ سریع غیر ممکن خواهد بود. به عنوان مثال ساختن منبع تغذیه یا مدارهای تغذیه بدون وقفه ( UPS ) بدون ترانزیستورهای ماسفت غیر ممکن بوده و سایر مدارهای دارای سوئیچینگ سریع نیز نیمه کاره باقی می‌ماند. اما در دنیای فعلی محصولی مانند ترانزیستور ماسفت مدل 2SK2313 به راحتی در دسترس است و برای ورود به انواع مدارهای الکترونیکی آمادگی دارد.
این محصول توسط برند مشهور توشیبا ساخته شده که شهرت زیادی در دنیای الکترونیک دارد. همچنین کیفیت محصولات این برند ژاپنی نسبت به شرکت‌های چینی در رتبه بالاتری قرار می‌گیرد. به همین دلیل خریداران محصول می‌توانند دیگر نگران کیفیت قطعه و دقت عملکرد آن نباشند. ترانزیستور قیمت بالایی نیز ندارد و با توجه به رده قیمتی مشخصات فنی قابل قبولی را ارائه می‌دهد.

مزایا و مشخصات فنی ترانزیستور ماسفت مدل 2SK2313

از آنجایی که قطعه با روش Through Hole نصب می‌شود، برای افراد مبتدی یک گزینه بسیار عالی است. این ترانزیستور به ساده‌ترین شکل ممکن روی مدارهای چاپی لحیم کاری شده و آماده به کار می‌شود. همچنین پایه‌ها فاصله مناسبی از یکدیگر دارند و برای لحیم کاری زحمت زیادی روی دوش شما نمی‌گذارند. البته که شرکت توشیبا اعلام کرده که برای نصب باید دقت بیشتری به خرج دهید؛ زیرا بدنه پلاستیکی ترانزیستور با حرارت زیاد آسیب می‌بیند.
البته اگر قصد دارید که قطعه را به صورت موقت نصب کنید، باز هم محصول به شما کمک خواهد کرد. پایه‌های نیکلی محصول به راحتی روی بِرد بٌرد قابل نصب هستند و به راحتی می‌توان به پایه‌ها دسترسی داشت. پس از نصب ترانزیستور ماسفت مدل 2SK2313 روی برد نیز قطعه فضای زیادی را اشغال نخواهد کرد. اما زمانی که قطعه روی بِرد بٌرد قرار می‌گیرد، به دلیل باقی ماندن پایه‌های اضافی طول قطعه به حدود 2 سانتی متر خواهد رسید.

مشخصات کاری و توانایی محصول

محصول در دسته ترانزیستورهای ماسفت N-Channel قرار می‌گیرد. به همین دلیل باید در مسیرها برد با پلاریته منفی استفاده شود. همچنین می‌توانید تنها روی یک مسیر برد از قطعه استفاده کنید. به طور کلی قطعه در پایه درین و سورس توانایی تحمل ولتاژ 60 ولتی را دارد. همچنین محصول روی مسیرهای دارای جریان 60 آمپری نیز به درستی کار خواهد کرد. خوشبختانه برای تولید محصول از متریال استفاده شده و قطعه تنها 11 میلی اهم مقاومت داخلی دارد. به همین دلیل نصب این قطعه روی برد شما هیچ مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

خرید آنلاین در کمترین زمان

برای خرید ترانزیستور ماسفت مدل 2SK2313 با قدرت 150 واتی نیازی نیست که سختی زیادی را تحمل کنید. سایت بای بست الکترونیک شرایطی را برای شما فراهم کرده تا تنها با چند کلیک و بدون خارج شدن از منزل به این ترانزیستور برسید. همچنین قطعه با ضمانت سلامت به دست شما خواهد رسید تا دیگر نگرانی خاصی بابت خرید آنلاین خود نداشته باشید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

موجود

قیمت بر اساس تعداد:

  • + 1 عدد
    104,117 تومان
104,117 تومان

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021