Original2.2UF/50V-4X7-105C-BLACK
2.2UF/50V-4X7-105C-BLACK
2.2UF/50V-4X7-105C-BLACK
  • برند:Jiangxi Jia Wei Cheng Electronic
  • پکیج:Radial
  • دسته بندی:خازن
    مشخصات فنی
    • DatasheetDownload
    • Minimum Operating Temperature -40 °C
    • Maximum Operating Temperature +85 °C
    • Termination Style Radial
    • Length 7 mm
    • Package Radial
    • Tolerance 20 %
    • Voltage Rating DC 50 V
    • Capacitance 2.2 µF
    • Diameter 4 mm