فعالیت نیوآرک از بیش از 80 سال قبل با دو کسب و کار از اطراف اقیانوس اطلس آغاز شد که هرکدام باعث ایجاد تغییرات جدید در صنعت رادیو و برقراری ارتباط با جهان شد. شرکت های تازه تاسیس و کارآفرین معروف به فارنل در اروپا و نیوآرک در آمریکای شمالی هر کدام با یک هدف ساده شروع بکار کردند و به مشتریان کمک کردند تا قطعات مورد نیاز خود را تهیه کنند. از سال 1930 تاکنون تحولات عظیمی در دنیا بوجود آمده است و این دو شرکت هم، از مهندسی ارتباطات ارتقا و پیشرفت فراوانی یافتند و مهندسان صنایع، طراحان، متخصصان و افراد زیادی با آن ها همکاری کردند و از یک تجارت ساده تبدیل به یک شرکت توزیع کننده با فناوری جهانی شدند که روزانه بیش از 30.000 محصول را ارسال می کند.

فعالیت ها و شعب NEWARK

شرکت فارنل (Farnell) به عنوان نماینده مارکت پلیس نیوآرک (NEWARK) در آمریکای شمالی فعالیت می کند. نیوآرک توزیع کننده باکیفیت ترین محصولات، خدمات و ارائه دهنده راه حل هایی برای طراحی، نگهداری و تعمیر سیستم های الکترونیکی است. نیوآرک با دسترسی جهانی دارای شعبات فعال در ایالت متحده، کانادا و مکزیک است ولی مرکز توزیع منطقه ای آن در کارولینای جنوبی فعالیت می کند. این شرکت متعهد به پشتیبانی از تمامی زبان ها، ارزها، محصولات و تمهیدات حمل و نقل در سراسر آمریکای شمالی و جهان است. NEWARK اولین انجمن آنلاین مهندسان را تاسیس کرده است و جدیدترین فناوری و نوآوری ها را به بازار ارائه می دهد.

از خدمات نیوآرگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

    دسترسی آسان به قطعات الکترونیکی برای خرید
  • دسترسی به بیش از 950.000 محصول به صورت آنلاین
  • ارتباط با 2000 تولید کننده برتر و برجسته
  • www.newark.com

خرید قطعات الکترونیک از newark توسط بای بست الکترونیک:

بای بست الکترونیک به عنوان واردکننده تخصصی قطعات الکترونیک با بیش از 17 سال سابقه، خرید قطعات الکترونیک از newark را برای مشتریان و صنایع انجام می دهد و با ضمانت اصالت و سلامت، قطعات مورد نیاز مشتریان را تامین می کند.

فرم درخواست واردات قطعه از NEWARK