DIGI-KEY یکی از سریعترین توزیع کنندگان قطعات الکترونیکی جهان است که دفتر مرکزی آن در ایالت متحده، مینه سوتا، تیف ریور فالز واقع شده است. دیجی کی در سال 1972 تاسیس شد و پیشگامِ تجارتِ سفارشات پستی کالا و منبع اصلی مهندسان طراحی قرار گرفت و امروز لقب بزرگترین مجموعه قطعات الکترونیکی جهان را با ارسال فوری، به خود اختصاص داده است. DIGI-KEY از نمونه اولیه تا تولید قطعات برای تقویت و راهنمایی، با ایده و نوآوری های ناب در سراسر جهان در کنار شما خواهند بود. از مزیت هایی که دیجی کی در اختیار شما قرار می دهد می توان به: در دسترس بودن محصولات، تحویل به موقع، عملکرد کلی و وبسایت مهندس پسند آن اشاره کرد. DIGI-KEY همیشه مشتری محور بوده و بر کیفیت تمرکز دارد و هدف آن برآورده ساختن همیشگی انتظارات مشتریان و فراتر از آن است. این شرکت توزیع کننده مجاز قطعات الکترونیکی برای بیش از 1900 تامین کننده پیشرو در صنعت است. پس مشتریان DIGI-KEY می توانند با اطمینان از اعتبار و اصالت کالا سفارش گذاری کنند تا دیجی کی مستقیما از سازنده قطعه را دریافت و ارسال کند. DIGI-KEY عضو انجمن صنایع قطعات الکترونیکی آمریکای شمالی (ECIA)، شبکه تامین قطعات الکترونیکی انگلستان (ECSN) و اتحادیه توزیع کننده الکترونیک چین (CEDA) است.

استفاده از ابزارهای پیشرفته در وبسایت DIGI-KEY، جستجو و استفاده از آن را ساده و آسان ساخته است تا وقت بیشتری را صرف پیشرفت پروژه های خود کنید، کافی است قطعات مورد نظر خود را جستجو کنید و به دنبال برچسب Marketplace باشید، در ادامه سفارش خود را ثبت کنید و با شرایط حمل و نقل منحصر بفرد آن را تحویل بگیرید.

خرید از digikey توسط بای بست الکترونیک:

بای بست الکترونیک به عنوان واردکننده تخصصی قطعات الکترونیک با بیش از 19 سال سابقه، خرید قطعات الکترونیک از DigiKey را برای مشتریان و صنایع انجام می دهد و با ضمانت اصالت و سلامت، قطعات مورد نیاز مشتریان را به دست ایشان می رساند.

فرم درخواست واردات قطعه از digikey