شماره تماس فروشگاه

021-44273798
ماژول تایمر YYA-3
ماژول تایمر YYA-3

ماژول تایمر YYA-3

5.0 (6) 0

شرح محصول ماژول تایمر YYA-3

این محصول در واقعا یک رله تاخیر است که در مکان‌های مختلفی مورد استفاه قرار می‌گیرد. با خرید ماژول تایمر YYA-3 می‌توانید در مکان‌های مختلفی از این ماژول پر کاربرد استفاده کنید. به طور کلی کارکرد این محصول برای خاموش روشن کردن دستگاه‌های مختلف استفاده می‌شود و روی نمایشگر سون سگمنت آن تایم باقی مانده نشان داده خواهد شد. ماژول این کار را به طور ممتد انجام می‌دهد تا دستور دیگر توسط کاربر صادر شود.

قابلیت‌های مختلفی در این محصول وجود دارد تا کارکرد کلی ماژول بهبود پیدا کند. به طور مثال در خروجی دستگاه از سیستم ضد تداخل استفاده شده تا ماژول کار خود را با بیشترین دقت ممکن انجام دهد. همچنین در محصول از یک باطری به عنوان حافظه خاموشی استفاده شده تا در صورت خاموش شدن برد اطلاعات برد و کار دستگاه از بین نرود.

مزایا و مشخصات محصول ماژول تایمر YYA-3

یکی از ویژگی‌هایی که این ماژول را به یک محصول محبوب تبدیل کرده، عملکرد پایدار آن است. با خرید این ماژول دیگر نگران عدم دقت تایمر نخواهید بود؛ زیرا این محصول عملکرد ایده‌آل خود را به همه اثبات کرده است. می‌توان از این محصول در دستگاه‌های صنعتی استفاده کرد. به طور مثال می‌توانید از این ماژول برای باز و بسته کردن شیرهای برقی استفاده کنید. همچنین ماژول توانایی روشن و خاموش کردن پمپ‌های مختلف و انواع موتور را دارد.

\

ولتاژ کاری

برای تامین برق باید از یک منبع تغذیه 5 ولتی DC استفاده کرد. همچنین ولتاژ خروجی دستگاه در دوحالت مختلف طراحی شده است. در حالت اول خروجی دستگاه خروجی 220 ولت AC با شدت جریان 10 آمپر ارائه می‌کند. همچنین می‌توان از خروجی دستگاه در حالت DC استفاده کرد. در این حالت خروجی 5 تا 30 ولت است.

محدوده زمان‌بندی و عمر ماژول

این ماژول را می‌توان از 0 ثانیه تا 999 دقیقه تنظیم کرد تا ماژول کار خود را در این محدود زمانی انجام دهد. همچنین عمر ماژول حدود 100 هزار بار است و برای کارکرد بهتر و افزایش طول عمر، باید دمای مشخصی را برای کار برد در نظر بگیرید.

خرید ماژول تایمر YYA-3

این محصول سایت بای بست الکترونیک را می‌توانید از همین صفحه خریداری کنید. ماژول را به سبد استعلام اضاقه کرده تا همکاران ما قیمت روز محصول را به شما علام کنند. پس از ثبت سفارش کافیست مدتی صبر کنید تا مامورین ارسال سفارش را به درب منزل شما یا هر مکانی دیگری که دوست دارید بیاورند.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021