شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ماژول سنسور ضربه و برخورد
ماژول سنسور ضربه و برخورد

ماژول سنسور ضربه و برخورد

5.0 (7) 0

ماژول سنسور ضربه و برخورد YL-99

در دنیای الکترونیک سنسورهای مختلفی وجود دارند که به بهبود عملکردهای پروژه‌های گوناگون کمک می‌کنند. سنسورهای ضربه و برخورد یکی از پرکاربردترین حسگرها هستند که می‌توان در پروژه‌های گوناگون از آن‌ها استفاده کرد. اگر شما هم در پروژه خود به یک حسگر حساس به ضربه نیاز دارید، ماژول سنسور ضربه و برخورد YL-99 می‌تواند به ساده‌ترین شکل ممکن این قابلیت را در اختیار شما قرار می‌دهد.

عملکرد عالی این سنسور باعث شده تا کاربردهای فراوانی در پروژه‌های الکترونیکی مختلف پیدا کند. اگر درحال توسعه پروژه‌های اینترنت اشیا یا اشیا هوشمند هستید، این ماژول قابلیت‌های جالبی را به پروژه شما اضافه می‌کند. برای مثال با ضربه زدن به یک شی می‌تواند دستورات مختلفی را اجرا کنید. همچنین ابعاد کوچک سنسور به شما کمک می‌کند تا یک ربات کاوشگر کوچک درست کنید که با برخورد به یک شی به شما هشدار می‌دهد.

مزایا و مشخصات ماژول سنسور ضربه و برخورد YL-99

اگر بخواهیم درباره مزایای این محصول صحبت کنیم، باید کاربری ساده ماژول را در الویت قرار دهیم. برای استفاده از ماژول کافیست که سه پین روی برد را به درستی متصل کنید. سه پین اصلی روی برد ماژول از نوع جامپر 90 درجه است تا نصب را در مکان‌های باریک ساده کند. این پین‌های با استفاده از سیم کراس مادگی به سادگی در دسترس هستند، اما با لحیم کاری نیز می‌توانید از پین‌های ماژول استفاده کنید.

البته برای نصب برد ماژول روی پروژه خود باید نکات مختلفی را رعایت کرده تا دقت کار محصول کاهش پیدا نکند. در بالای برد ماژول یک زبونه فلزی وجود دارد که میکروسوئیچ اصلی سنسور را فشار می‌دهد. طبیعی است که با نصب نادرست ماژول زبونه فلزی میکروسوئیج را تا انتها فشار نمی‌دهد و دقت کلی محصول کاهش چشمگیری پیدا می‌کند.

از دیگر مزایای محصول می‌تواند لامپ SMD روی برد را نام برد. این لامپ در ماژول سنسور ضربه و برخورد YL-99 با عمل کردن حسگر روشن می‌شود. به همین دلیل مصرف کننده ماژول به راحتی می‌تواند عملکرد کلی ماژول را کنترل کند.

از تمامی این مزایا که عبور کنیم، به یک مزیت خاص و ویژه در این محصول می‌رسیم. این ماژول را می‌توان در چاپگرهای سه بعدی استفاده کرد. چنین قابلیتی به شما نشان می‌دهد که دقت سنسور این محصول چقدر قابل اطمینان است.

ولتاژ کاری ماژول

برای شروع کار ماژول ضربه و برخود نیازی به منبع تغذیه قدرتمندی نیست. کافیست یک منبع تغذیه 3.3 تا 5 ولت در اختیار داشته باشید تا ماژول شروع به کار کند. همچنین می‌توان از انواع باطری برای تامین برق ماژول استفاده کرد.

خرید محصول

اگر قصد خرید ماژول سنسور ضربه و برخورد YL-99 را دارید، از همین صفحه سفارش خود را ثبت کنید تا دیگر درگیر مشکلات مراجعه حضوری به بازار نشوید. اگر کالا در سایت موجود نبود هم جای نگرانی وجود ندارد؛ زیرا همکاران ما در قسمت تامین قطعات بای بست الکترونیک ماژول را برای شما موجود می‌کنند.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021