شماره تماس فروشگاه

021-44292020
فن ماینر YD12038B2G
فن ماینر YD12038B2G

فن ماینر YD12038B2G

5.0 (6) 0
  • شماره فنی قطعه:YD12038B2G
  • برند:China Market
  • دسته بندی:فن ماینر

شرح محصول فن yd12038b2g


دستگاه‌های الکترونیکی که کارهای پردازشی سنگینی را انجام می‌دهند، معمولا گرم می‌شوند. همچنین این گرما تاثیر زیادی روی عملکرد محصول دارد و می‌تواند به مرور زمان باعث ایجاد آسیب در قطعات دیگری شود. به همین دلیل باید از سیستم‌های خنک کننده و فن‌ها استفاده کرد تا این گرما از بین رود. فن yd12038b2g یک فن مربعی است که می‌تواند این مشکل را در دستگاه‌های ماینر به طور کامل از بین ببرد. همچنین این محصول مزایا و مشخصات فنی جالبی دارد.

محصول یک فن مربعی با ظاهری کاملا استاندارد است که در دستگاه‌های ماینر Antminer S9، S15، S & T 17، S11، سری Avalon و سری T برند اینوسیلیکون (Innosilicon) به صورت کاملا فابریک نصب می‌شود. همچنین سایر دستگاه‌های الکترونیکی که از فن‌های مربعی استاندارد با سایز 12 در 12 سانتیگراد استفاده می‌کنند، امکان استفاده از این محصول را خواهند داشت. به همین دلیل می‌توان گفت که فن مزایای ارزشمندش را در شرایط گوناگون عرضه می‌کند.

مزایا و مشخصات فنی فن yd12038b2g

اگر بخواهیم که در مورد مزایای محصول صحبت کنیم، کیفیت ساخت بالا و دقت در جزئیات را باید در اولویت قرار دهیم. این فن یک بدنه کاملا پلاستیکی دارد که برای تولیدش از متریال مرغوبی استفاده شده است. به همین دلیل دیگر نیازی نیست که نگران آسیب دیدن فن به دلیل وارد شدن ضربات مختلف باشید. همچنین در قسمت پروانه فن چند شیار دمپر شکل طراحی شده که به تنهایی چند مزیت مجزا دارند. برای مثال این دمپرها مانع ورود سیم یا دیگر اشیا خارجی به محدوده گردش پروانه می‌شوند. همچنین طراحی دمپر شکل باعث پخش بهتر هوای گرم در محیط خواهد شد.
مزیت دیگر که محصول در اختیار مصرف کنندگان می‌گذارد، استفاده از بلبرینگ ساچمه‌ای در پروانه است. زمانی که پروانه محور بلبرینگی دارد، با نیروی کمتری به سرعت بالا می‌رسد. همچنین فن yd12038b2g به خاطر استفاده از بلبرینگ با صدای کمتری کار می‌کند که مصرف کننده را آزار نمی‌دهد.

مشخصات پروانه و سرعت فن

به لطف وزن کم پروانه پلاستیکی و استفاده از بلبرینگ ساچمه‌ای، فن می‌توان که با سرعت حداکثر 6000 دور در دقیقه کار کند. همچنین پروانه پنج پره بسیار بزرگ دارد که با هر گردش می‌توانند حجم زیادی از هوا را به حرکت دربیاورد. با وجود چنین مشخصاتی، جای شکی نسبت به قدرت خنک کنندگی محصول باقی نخواهد ماند.

راه اندازی و نصب فن

فن برای شروع به کار به برق 12 ولت با جریان 2.7 آمپری نیاز دارد. همچنین محصول با استفاده از سوکت 4 پینه می‌تواند که به برق و سیستم کنترل دور متصل شود. همچنین برای نصب قاب 12 در 12 سانتیمتری، باید به فضایی با عمق 38 میلیمتر دسترسی داشته باشید.

خرید آنلاین با خیال راحت

در صورتی که می‌خواهید فن yd12038b2g را خریداری کنید، نیازی نیست که از منزل یا محل کارتان خارج شوید؛ زیرا در همین صفحه سایت بای بست الکترونیک می‌توانید این فن کاربردی را خریداری کنید. همچنین در زمان کوتاهی بسته سفارش به دست شما خواهد رسید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021