شماره تماس فروشگاه

021-44292020
آی سی YAT-10A+
آی سی YAT-10A+

آی سی YAT-10A+

5.0 (4) 0
  • شماره فنی قطعه:YAT-10A+
  • برند:China Market
  • دسته بندی:آی سی

مشخصات فنی

  • Weight 0.0715258469 g
  • Supplier Device Package 2000
  • Packaging MCLP-6
  • Max Delay 10.6 نانو ثانیه

شرح محصول آی سی YAT-10A+

اگر بخواهیم که وظایف آی سی‌ها در دنیای الکترونیک معرفی کنیم، به لیستی بلند می‌رسیم؛ زیرا این قطعات نقش‌های پررنگی را در دستگاه‌های الکترونیکی بازی می‌کنند. همچنین می‌تواند گفت که برخی از آی سی‌ها کاربردهای کلیدی دارند که برای توسعه دهندگان بسیار ارزشمند هستند. آی سی YAT-10A+ یک نمونه از همین قطعات است و به عنوان یک تضعیف کننده یا Attenuator کار می‌کند.

این محصول که توسط شرکت Mini-circuits تولید شده است، یک آی سی بسیار کوچک محسوب می‌شود که می‌تواند سیگنال‌ها را ضعیف‌تر کند. به همین دلیل اگر در هر پروژه با قدرت بیش از اندازه سیگنال‌ها مواجه بودید، می‌توانید که از این آی سی کمک بگیرید. شرکت سازنده نیز سعی کرده تا مشخصات فنی و ویژگی‌های محصول را به حد ایده‌آلی برساند تا آی سی وظیفه خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

مزایا و مشخصات فنی آی سی YAT-10A+

بدون شک اصلی‌ترین مزیتی که محصول در اختیار مصرف کننده می‌گذارد، ابعاد بسیار کوچک قطعه است. برای استفاده از این آی سی نیازی نیست که فضای زیادی در برد الکترونیکی خود داشته باشید. همچنین وزن 0.002 انسی قطعه تغییر چندانی در وزن کلی دستگاه شما ایجاد نخواهد کرد. بدیهی است که چنین ویژگی‌هایی برای پروژه‌هایی که محدودیت فضا دارند، بسیار ارزشمند خواهند بود.

شرکت سازنده محصول از تکنولوژی GaAs استفاده کرده تا آی سی بتواند مراحل ضعیف کردن سیگنال‌ها را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. همچنین استفاده از این تکنولوژی باعث شده تا عملکرد محصول تا میزان قابل قبولی بهتر شود.

برای مثال قطعه توان مصرفی 1.7 واتی دارد و می‌تواند سیگنال‌ها را به نسبت 1.9:1 ضعیف‌تر کند. همچنین در هر مرحله 10 دسیبل از سیگنال‌ها تضعیف می‌شود و آی سی YAT-10A+ می‌تواند این عدد را حداکثر به 10.6 دسیبل برساند. این میزان نیز برای پروژه‌های مختلف با مدارهای داخلی بی‌سیم یا RF کافی است.

روش نصب قطعه

آی سی‌هایی که در دسته قطعات الکترونیکی SMD قرار می‌گیرند، باید روی مدارهای چاپی لحیم‌کاری شوند. همچنین این محصول ابعاد بسیار کوچکی دارد و فاصله 6 پایه آن نسبتا اندک است. به همین دلیل نصب و مراحل لحیم‌کاری باید با دقت بیشتری انجام شود.

شرایط کاری و پارامترهای مهم آی سی

زمانی که محصول در دمای استاندارد 40- تا 85+ درجه سانتیگراد کار کند، فرکانس کاری 1.8 گیگاهرتز دارد. در دمای استاندارد نیز مقاومت ظاهری این آی سی تک کانال حدود 50 اهم خواهد بود. ناگفته نماند که در حالت خاموش فرکانس کاری کاملا صفر شده و قطعه به طور کامل از مدار خارج می‌شود.

خرید آنلاین با ضمانت سلامت فقط در بای بست الکترونیک

شاید خرید آنلاین آی سی YAT-10A+ اندکی شما را برای عملکرد درست قطعه نگران کند، اما با بای بست الکترونیک چنین نگرانی‌های معنا ندارد. ما برای اینکه مشتریان عزیز خرید آنلاین ایده‌آلی را تجربه کنند، قطعات خود را با ضمانت سلامت به دستشان می‌رسانیم. با وجود چنین شرایطی می‌توانید آی سی را با خیال آسوده خریداری کنید. 

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021