شماره تماس فروشگاه

021-44273798
ماژول تایمر XY-BJ
ماژول تایمر XY-BJ

ماژول تایمر XY-BJ

5.0 (7) 0

شرح محصول ماژول تایمر XY-BJ

ماژول تایمر XY-BJ دامنه گسترده‌ای از کاربردهای مختلف را پوشش می‌دهد. اگر دنبال یک رله تاخیر یا همان ماژول تایمر هستید، این محصول گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. استفاده از این محصول چندان مشکل نیست؛ زیرا شرکت سازنده انواع کلید‌ها و پورت‌ها را روی برد قرار داده تا کاربر بتواند به سادگی با ماژول کار کند.

پورت USB میکرو به شما کمک خواهد کرد تا اتصال منبع تغذیه را به ساده‌ترین شکل ممکن انجام دهید. همچنین خروجی دستگاه با ترمینال‌های P2 طراحی شده تا برای اتصال ماژول نیازی به لحیم‌کاری نداشته باشید. روی برد ماژول 4 کلید مختلف تعبیه شده است که هر یک وظیفه خاصی را بر عهده دارد. این کلیدها میکروسوییچ هستند و هرکدام وظایف زیر را انجام می‌دهند:

  • MODE: تعیین حالت کار دستگاه
  • SET: تایید دستور داده شده یا همان زمان ورودی
  • UP: بالا بردن تایم
  • DOWN: کمتر کردن تایم

مزایا و مشخصات محصول ماژول تایمر XY-BJ

با خرید این ماژول می‎‌توان به صورت 24 ساعته و 5 تایم مختلف را برای کار ماژول در نظر بگیرید. کاربردهای این محصول فقط به یک وسیله صنعتی محدود نشده و در هر مکانی می‌توان از آن استفاده کرد. نمایشگر سون سگمنت 4 رقمی به شما کمک می‌کند تا از نحوه کار ماژول اطلاع داشته باشید.

باطری پشتیبان

در صورت خاموش شدن ماژول نیازی نیست که نگران پاک شدن زمان‌بندی تنظیم شده باشید؛ زیرا روی برد یک مموری یا حافظه محافظتی نصب شده است. باطری روی برد به ماژول کمک می‌کند تا در صورت قطع شدن منبع تغذیه، کلیه تنظیمات حفظ شوند.

ولتاژ کاری

برای تامین برق دستگاه قدرت انتخاب بسیار زیادی دارید؛ زیرا این ماژول توانایی پشتیبانی از منبع تغذیه 5 تا 60 ولت را دارد.

خرید ماژول تایمر XY-BJ

اگر قصد خرید این محصول را دارید می‌توانید از این صفحه عملیات خرید را آغاز کنید. محصول را به سبد استعلام اضافه کرده تا همکاران ما در کمترین زمان قیمت روز ماژول را به شما اعلام کنند. پس از تایید قیمت می‌توانید از روش‌های گوناگون برای پرداخت مبلغ سفارش استفاده کنید. حالا کافیست روش ارسال سفارش را انتخاب کرده تا ماموران ارسال سایت بای بست الکترونیک سفارش را ارسال کنند. با انجام این کار دیگر نیازی نیست که ساعت‌ها به بازار بروید و به دنبال این ماژول بگردید. اگر محصول در سایت موجود نبود، با قسمت تامین قطعات تماس بگیرید. همکاران ما در این قسمت سعی می‌کنند که این محصول را در کمترین زمان ممکن برای شما موجود کنند.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021