شماره تماس فروشگاه

021-44292020
Actuator Cables XS5W-D421-E81-F
Actuator Cables XS5W-D421-E81-F

Actuator Cables XS5W-D421-E81-F

5.0 (10) 0

شرح محصول کابل آکچواتور مدل xs5w-d421-e81-f

بدون شک کابل‌های آکچواتور جزو بهترین روش‌های ایجاد ارتباط بین دستگاه‌های در محیط‌های صنعتی هستند. این دسته از کابل‌ها با متریال مرغوبی ساخته شده تا بتوانند در محیط‌های صنعتی با شرایط سخت به خوبی کار کنند. همچنین شرکت‌های سازنده این کابل‌ها ویژگی‌هایی را به محصول خود اضافه کرده تا بتوانند به برخی از نیازهای خاص مشتریان خود پاسخ دهند. همچنین می‌توان کابل‌های آکچواتور برای مصارف مختلف خریداری کرد. اگر شما هم جزو مصرف کنندگان این دسته از کابل‌ها هستید و با مشکل کمبود طول کابل مواجه شده‌اید، کابل آکچواتور مدل xs5w-d421-e81-f را خریداری کنید.

شرکت اومرون ( Omron ) این محصول را به نحوه‌ای تولید کرده تا کابل جهت افزایش طول سایر کابل‌های موجود در سیستم به کار گرفته شود. البته خریداران این محصول می‌توانند کابل را به صورت مستقیم برای ایجاد ارتباط بین دستگاه‌های مختلف استفاده کنند. همچنین کابل با متریال مرغوبی ساخته شده و قیمت بسیار مناسبی نیز دارد. به همین دلیل با خرید این کابل می‌توان به دو هدف رسید و دیگر مشکلی بابت افزایش طول سیم‌های قدیمی یا ایجاد ارتباط بین دستگاه‌های جدید وجود نداشته باشد.

مزایا و مشخصات فنی کابل آکچواتور مدل xs5w-d421-e81-f

کابل از نظر طراحی و کیفیت ساخت به طور کلی مزایای زیادی دارد. به همین دلیل خریداران  هنگام استفاده از محصول به مشکل خاصی برخورد نخواهند کرد. شرکت اومرون برای ساخت روکش و هسته اصلی کابل متریال مرغوبی را به کار گرفته که امتیازات زیادی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد. این کابل مانند سایر محصولات موجود در بازار، دارای یک روکش PVC خاکستری رنگ است. به همین دلیل انعطاف‌پذیری کابل و مقاومت آن در برابر پارگی دیگر جای شک و تردید ندارد. همچنین به لطف استفاده از این متریال طول عمر مفید کابل افزایش چشمگیری پیدا می‌کند.

از آنجایی که کاربرد اصلی کابل آکچواتور مدل xs5w-d421-e81-f برای افزایش طول است، شرکت اومرون این محصول را با طول سه متر تولید می‌کند. به همین دلیل دیگر با خرید کابل دیگر مشکلی بابت کمبود طول کابل وجود نخواهد داشت. همچنین این کابل دارای استاندارد RoHS بوده و با کمترین مقاومت داخلی ( 3 میلی اهم ) وظایف خود را انجام می‌دهد.

مشخصات سوکت‌های محصول

به طور کلی کابل از دو طرف سوکت خورده که از نوع اسمارت کلیک هستند. به همین دلیل دیگر کابل پس از نصب به دلیل ارتعاشات دستگاه قطعی پیدا نخواهد کرد. همچنین سوکت‌های دو طرف مستقیم بوده و سایز استاندارد M12 با 4 پین را دارد. البته که کابل از یک طرف دارای سوکت مادگی بوده و از سمت دیگر سوکت نر را در اختیار کاربران می‌گذارد.

خرید آنلاین با بهترین قیمت

اگر به دنبال یک محصول مناسب برای سیستم‌های اطفاء حریق یا رباتیک هستید، همین الان کابل آکچواتور مدل xs5w-d421-e81-f را از سایت بای بست الکترونیک سفارش دهید. ما شرایطی را به وجود آورده‌ایم تا بتواند در کمترین زمان این کابل را با بهترین قیمت ممکن خریداری کنید. همچنین با وجود نماد اعتماد الکترونیکی، خرید آنلاین امنی را تجربه نمایید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021