شماره تماس فروشگاه

021-44292020
Actuator Cables XS3F-M422-405-R
Actuator Cables XS3F-M422-405-R

Actuator Cables XS3F-M422-405-R

5.0 (5) 0

شرح محصول کابل آکچواتور مدل xs3f-m422-405-r

کابل‌های آکچواتور جزو مهم‌ترین شاه راه‌های ارتباطی بین دستگاه‌ها در محیط‌های صنعتی هستند. شرکت‌های سازنده این کابل‌های آکچواتور را با مدل‌های متنوع تولید کرده تا بتوانند محصولی متناسب با دستگاه‌های صنعتی مختلف تولید کنند. به همین دلیل کابل‌های آکچواتور مخصوصی برای دستگاه‌های رباتیک ساخته شده که قابلیت‌های منحصر به فردی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهند. اگر شما هم به دنبال یک محصول مناسب با چنین کاربردی هستید، کابل آکچواتور مدل xs3f-m422-405-r یکی از گزینه‌های خوبتان خواهد بود.

این محصول توسط کمپانی مشهور امرون ( Omron ) ساخته شده که کابل‌های با کیفیتی را را برای استفاده صنعتی تولید می‌کند. محصول به طور کلی مناسب برای استفاده رباتیک بوده و قابلیت‌های اختصاصی برای این نوع کاربری را دارد. همچنین شرکت سعی کرده مشخصات فنی کابل را طوری تعیین کند که پاسخگوی طیف گسترده‌ای از نیازهای مشتریان باشد. البته کابل با توجه به ظرفیت کاری با قیمت مناسبی عرضه می‌شود که قطعا برای مصرف کنندگان یک امتیاز بسیار ارزشمند خواهد بود.

مزایا و مشخصات فنی کابل آکچواتور مدل xs3f-m422-405-r

اولین مزیتی که با خرید این محصول به دست می‌آورید، کیفیت ساخت بالا است که به تنهایی چند امتیاز مثبت دارد. به لطف متریال با کیفیت استفاده شده، کابل طول عمر بیشتری در محیط‌های صنعتی خواهد داشت. همچنین در تک تک اجزا متریال خوبی حضور دارند که عملکرد بهتر کابل را تضمین می‌کنند.

به عنوان مثال روکش اصلی کابل پلاستیک PVC است که مقاومت بسیار بالایی در مقابل کشش و خمیدگی از خود نشان می‌دهد. به همین دلیل کابل دیگر با نصب در دستگاه‌های رباتیک و خم شدن‌های متوالی، مشکلاتی مانند پارگی روکش یا قطع اتصال پیدا نخواهد کرد. همچنین رنگ روکش اصلی کابل مشکی است که کثیفی و آلودگی‌های محیط‌های صنعتی را کمتر به دید شما خواهد رساند.

شرکت سازنده کابل آکچواتور مدل xs3f-m422-405-r در قسمت سوکت محصول نیز سعی کرده تا برای مشتریان سنگ تمام بگذارد. سوکت اصلی کابل از جنس استیل ضد زنگ است که به سختی اکسید یا خورده خواهد شد. همچنین ترکیب استیل ضد زنگ و روکش PVC، کابل را به گزینه مطلوب‌تری برای محیط‌های صنعتی مرطوب تبدیل می‌کند.

مشخصات سوکت و طول کابل

به طور کلی کابل دارای 5 متر طول بوده که می‌تواند طیف گسترده‌ای از نیازهای مشتریان را پاسخ دهد. همچنین کابل از یک طرف سوکت خورده و از سمت دیگر کاملا باز است. به همین دلیل مشتریان برای نصب سوکت در این قسمت باید یک کابل استاندارد M8 با قابلیت پشتیبانی از 4 پین را انتخاب کنند. سوکت اصلی نیز از نوع خم راست ( Right Angle ) است که از نوع M8 می‌باشد.

خرید آنلاین از بای بست الکترونیک

کابل آکچواتور مدل xs3f-m422-405-r را می‌توانید بدون خارج شدن از منزل و تنها با چند کلیک از سایت بای بست الکترونیک خریداری کنید. همچنین می‌توانید روش ارسال کابل را با توجه به نیاز خود انتخاب نمایید تا محصول در کمترین زمان به دست شما برسد. همچنین کابل دارای ضمانت سلامت بوده و به صورت اصلی به دست شما می‌رسد.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021