شماره تماس فروشگاه

021-44292020
Actuator Cables XS2F-D422-C80-F
Actuator Cables XS2F-D422-C80-F

Actuator Cables XS2F-D422-C80-F

5.0 (4) 0

شرح محصول کابل آکچواتور مدل xs2f-d422-c80-f

کابل‌های آکچواتور با مشخصات مختلف تولید شده تا بتواند پاسخگوی نیازهای مصرف کنندگان در محیط‌های باشد. کابل آکچواتور مدل xs2f-d422-c80-f محصولی است که مشخصات فنی خوبی برای برطرف کردن نیازهای شما دارد. شرکت سازنده محصول که یکی از نام‌داران این حوزه محسوب می‌شود، سعی کرده تا خاص‌ترین ویژگی‌های کابل‌های آکچواتور را در این محصول بگنجاند. همچنین در کابل آکچواتور امرون ( Omron ) قابلیت‌های ویژه‌ای موجود است که به سختی در تولیدات سایر شرکت‌های مشهور یافت می‌شود.

البته شرکت امرون در انتخاب متریال مصرفی تولید این محصول نیز سنگ تمام گذاشته است. به همین دلیل مصرف کنندگان کابل دیگر نگران مشکلات و خرابی‌های رایج نخواهند بود. همچنین به دلیل طراحی خوب سوکت‌های کابل و آلیاژ سیم‌های اصلی، مقاومت داخلی و اتلاف انرژی به کمترین میزان ممکن می‌رسد. قیمت مناسبی نیز روی محصول گذاشته شده تا خریداران با کمترین سرمایه ممکن نیز بتوانند به امتیازات ارزشمند این محصول دست پیدا کنند.

مزایا و مشخصات فنی کابل آکچواتور مدل xs2f-d422-c80-f

مزایای محصول به شکل هنرمندانه‌ای در بخش طراحی ظاهری و مشخصات فنی تقسیم شده‌اند. به طوری که مصرف کنندگان در هنگام نصب کابل یا استفاده دراز مدت به وضوح امتیازات ارزشمندی را پیدا خواهند کنند. اول از همه باید به مشخصات فنی و کارای کابل بپردازیم که در تمامی ابعاد مطلوب به نظر می‌رسند. این کابل به راحتی می‌توان جریان 4 آمپری را تحمل کند. همچنین کابل توانایی تحمل اختلاف پتانسیل 250 ولتی در حالت مستقیم یا متناوب را خواهد داشت.

شرکت سازنده سعی کرده تا محصول را به گونی‌ای طراحی کند که حتی هنگام وارد شدن فشار مضاعف نیز کابل آسیب نبیند. به عنوان مثال اگر ولتاژ 1500 ولتی را در حالت مستقیم به کابل وارد کنید، محصول تا 1 دقیقه هیچگونه صدمه‌ای در قسمت‌های آلیاژ داخلی یا سوکت‌ها نمی‌بیند. همچنین از سیم گیج 24 مسی برای محتویات داخلی کابل آکچواتور مدل xs2f-d422-c80-f استفاده شده که حداکثر مقاومت آن در حالت عادی 40 میلی اهم است.

قابلیت‌های محصول در شرایط سخت

این محصول امرون دارای قابلیت‌های خاصی است که در شرایط سخت به کمک مصرف کنندگان می‌آید. کابل توانسته گواهینامه IP67 را پاس کند که به معنای مقاومت محصول در برابر آب است. همچنین روکش PVC کابل توانایی تحمل بالای حرارت را دارد. به لطف این دو ویژگی، آتش سوزی یا رطوبت هیچگونه مشکلی را برای محصول به وجود نمی‌آورد. همچنین سازنده در قسمت کانکتورها از واشر پلاستیکی استفاده کرده که به کلی جلوی ورود آب را به این قسمت خواهد گرفت.

خرید آنلاین در کمترین زمان

اگر می‌خواهید که در کمترین زمان ممکن به کابل آکچواتور مدل xs2f-d422-c80-f برسید، از سایت بای بست الکترونیک کمک بگیرید. ما در سایت روش‌های مختلفی را برای ارسال سفارشات در نظر گرفته‌ایم تا محصول در کمترین بازه زمانی به دست مشتریان عزیز برسد. همچنین می‌توانید روش ارسال را با توجه به نیاز خود تغییر دهید. اگر محصول در سایت موجود نیست، از همکاران ما در بخش تامین قطعات کمک بگیرید تا کابل را برای شما تهیه کنند. 

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021