شماره تماس فروشگاه

021-44273798
ماژول آمپلی فایر XH-M543
ماژول آمپلی فایر XH-M543

ماژول آمپلی فایر XH-M543

5.0 (8) 0

شرح محصول ماژول آمپلی فایر XH-M543

این محصول یکی از ماژول‌های آمپلی فایر است که با استفاده از چیپ تقویت‌کننده TPA3116D2 قدرت بسیار خوبی را از خود نشان می‌دهد. با خرید این ماژول می‌توانید به سادگی از یک آمپلی فایر قدرتمند اما در ابعاد بسیار کوچک استفاده کنید. برای استفاده از ماژول آمپلی فایر XH-M543 نیازی با دانش فنی خاصی ندارید. زیرا اتصال صحیح خروجی‌ها و ورودی‌های این ماژول به سادگی قابل اتصال است.

ماژول M543 در همین ابعاد می‌تواند یک قدرت 120 واتی را در خروجی برد به کاربر ارائه کند. اگر قصد دارید یک اسپیکر خانگی بسازید، می‌توانید از این ماژول کمک بگیرید تا قدرت پخش در سیستم صوتی شما بیشتر شود. مطمئن باشید که به هیچ عنوان از انجام این کار پشیمان نخواهید شد؛ زیرا چیپ قدرتمند این ماژول با کم کردن اتلاف انرژی، باعث افزایش90 درصدی راندمان سیستم خواهد شد.

مزایا و مشخصات ماژول آمپلی فایر XH-M543

در برخی موارد ممکن است یک اسپیکر با بالا رفتن حجم صدا کیفیت خود را از دست دهد. این اتفاق به دلیل کاهش توان برق ورودی به اسپیکر رخ می‌دهد. اگر با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنید، ماژول آمپلی فایر به شما کمک خواهد کرد. این محصول با دو خروجی 120 وات خود توانایی راه‌اندازی بیشتر باندهای موجود در بازار را دارد. همچنین به کمک این ماژول آمپلی فایر، قدرت و کیفیت صدای بلندگو بیشتر خواهد شد. توجه داشته باشید که باید به بیشینه قدرت خروجی باند ( PEAK WATT ) توجه داشته باشید.

اتصال ماژول به منبع تغذیه

برای تامین برق این ماژول قدرتمند، بهتر است که یک منبع تغذیه DC یا باطری مناسب تهیه کنید. ولتاژ کاری این ماژول بین 12 تا 26 ولت متغیر است. اما برای کارکرد بهتر ماژول باید از یک منبع تغذیه 24 ولت استفاده کنید. همچنین در صورت استفاده از باطری باید ولتاژ خروجی آن توجه کرد.

اتصال ماژول به بلندگوها

این ماژول امکان افزایش قدرت دو بلندگو را به صورت همزمان دارد. برای نصب نیازی به لحیم کاری یا سوکت خاصی نیاز ندارید؛ زیرا روی برد ماژول ترمینال‌های 3P نصب شده است تا اتصال سیم به سادگی انجام شود. روی ترمینال‌ها علامت مثبت منفی درج شده تا بلندگوها را به درستی نصب کنید. برای کارکرد بهتر آمپلی فایر باید از اسپیکرهای 4 اهمی استفاده کرد.

تنظیم حجم صدا و نسبت نویز به سیگنال

ماژول آمپلی فایر XH-M543 از نسبت نویز به سیگنال 100 دسیبل برخوردار است. همچنین روی برد ماژول دو پیچ برای تنظیم صدای بلندگوها وجود دارد. پیچ تنظیم به صورت جداگانه روی برد نصب شده و برای تنظیم باید از یک شی نوک تیز استفاده کنید.

خرید محصول

اگر قصد این محصول از سایت بای بست الکترونیک را دارید، از سبد استعلام کالا استفاده کنید. تیم سایت در اولین فرصت قیمت محصول را به شما اعلام خواهد کرد. پس از تایید قیمت و ثبت سفارش، کافیست نوع ارسال کالا را انتخاب کنید تا مامورین ارسال محصول را به درب منزل شما بیاورند.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021