شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ماژول لودسل HX-711
ماژول لودسل HX-711

ماژول لودسل HX-711

5.0 (11) 0

شرح محصول ماژول لودسل HX-711

ماژول لودسل HX-711 جزو محصولات حرفه‌ای سایت بای بست الکترونیک قرار می‌گیرد. اگر از طراحان حرفه‌ای بردهای الکترونیکی هستید، انتخاب این محصول گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. با استفاده از این ماژول می‌توانید وزن بارها و نیروهای مختلف را به راحتی اندازه‌گیری کنید. برای استفاده از این ماژول به یک سنسور نیاز دارید تا بتواند اطلاعات لازم را در اختیار داشته باشید. همچنین این ماژول را می‌توان کالیبره کرد تا دقت آن افزایش پیدا کند.

دقت بالای این محصول باعث شده تا کاربردها بسیار زیادی داشته باشد، به همین دلیل می‌توان از ماژول در محیط‌های صنعتی یا پروژه‌های کوچک استفاده کرد. سازنده ماژول یعنی اسپارکفان ( SparkFun ) تمام نیازهای کاربران را در محصول خود قرار داده است. پین‌های آنالوگ و دیجیتال در این محصول از هم جدا شده تا کاربر برای اتصال ماژول محدودیت خاصی نداشته باشد. همچنین می‌توان ماژول را به انواع میکروکنترلرها و بردهای آردوینو متصل کرده و نرخ انتقال دیتا را بین 10 تا 80 SPS تنظیم کرد.

مزایا و مشخصات ماژول لودسل HX-711

روی برد ماژول یک سلف و خازن فیلتر دار نصب شده تا عملکرد کلی ماژول بهبود پیدا کند. توجه داشته باشید که برای استفاده از ماژول ابتدا باید برد را برنامه‌ریزی کنید. شرکت اسپارکفان رابط I2C را برای محصول خود قرار داده تا به راحتی بتوانید ماژول را به کامپیوترهای شخصی متصل کنید. از طرفی برای کدنویسی ماژول باید از کتابخانه‌های مخصوصی استفاده کرد. اگر قصد کدگزاری ماژول را دارید اما با کتابخانه‌های آشنا نیستید، جای نگرانی وجود ندارد؛ BODGE زیرا از قبل کتابخانه مخصوصی را برای کدنویسی ماژول طراحی کرده است.

استفاده از ماژول لودسل HX-711 به تجهیزات دیگری نیاز دارد. به طور مثال باید سنسورهای لودسل یا توجه به نیاز خود را خریداری کنید. این سنسورها در انواع پیچشی، خمشی و فشاری موجود هستند که با وجود پین‌های آنالوگ و دیجیتال، هیچ محدودیتی برای اتصال سنسور به برد اصلی وجود ندارد.

ولتاژ کاری ماژول

این ماژول لودسل شرکت اسپارکفان در دسته بردهای کم مصرف قرار می‌گیرد. همچنین ماژول می‌تواند از انواع منبع تغذیه DC برای تامین برق خود استفاده کند، به همین دلیل می‌توان از انواع باطری‌ها و آداپتورهای AC به DC برای تامین برق ماژول کمک بگیرید. کافیست منبع تغذیه انتخابی شما بتواند ولتاژ 2.7 تا 5 ولتی را برای شروع کار ماژول تامین کند. جریان عبوری از مدار کمتر از 1.5 میلی آمپر بوده وh2 در صورت وارد شدن جریان اضافی قطعات ماژول آسیب خواهند دید.

خرید ماژول لودسل

با خرید ماژول لودسل HX-711 می‌توانید انواع ترازو دیجیتال و ربات‌های مختلف را طراحی کنید. برای خرید اینترنتی این ماژول از بای بست الکترونیک، از همین صفحه برای ثبت سفارش اقدام کنید. با انجام این کار دیگر نیازی نیست که مشکلات مراجعه حضوری به بازار قطعات الکترونک را تحمل کرد. هر کجای ایران که هستید، تیم بای بست الکترونیک در کمترین زمان ممکن ماژول را به دست شما خواهد رساند.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021