شماره تماس فروشگاه

021-44273798
ماژول پتانسیومتر دیجیتال X9C103S
ماژول پتانسیومتر دیجیتال X9C103S

ماژول پتانسیومتر دیجیتال X9C103S

5.0 (12) 0

ماژول پتانسیومتر دیجیتال X9C103S

ماژول پتانسیومتر دیجیتال X9C103S یکی از ماژول‌های پتانسیومتر دیجیتال است که سیگنال‌های دیجیتال 10 کیلو اهمی را اندازه‌گیری می‌کند. با استفاده از این ماژول می‌توانید اندازه‌گیری سیگنال‌های دیجیتال را به ساده‌ترین شکل ممکن انجام دهید. البته این محصول با توجه به مشخصات مطلوب که دارد، توانسته محبوبیت زیادی بین فعالان حوزه توسعه بردهای الکترونیکی پیدا کند. اگر شما هم به یک پتانسیومتر دیجیتالی نیاز دارید، این ماژول را در لیست خرید خود قرار دهید.

شاید در نگاه اول ماژول پتانسیومتر اندکی پیچیده به نظر برسد، اما سازنده تمام تلاش خود را کرده تا استفاده از محصولش ساده شود. به همین دلیل اگر دانش فنی زیادی در زمینه توسعه بردهای الکترونیکی ندارید، لازم نیست که نگران باشید. کافیست پین‌های روی برد ماژول را به درستی شناسایی کرده و به پروژه خود متصل کنید. برای ساده‌تر شدن این کار 8 پین جامپر نر به همراه برد قرار داده شده تا بتوانید از سیم کراس برای اتصال به پین‌های اصلی برد کمک بگیرید.

مزایا و مشخصات ماژول پتانسیومتر دیجیتال X9C103S

با استفاده از این ماژول به میکروکنترلر اصلی خود اجازه می‌دهید تا کالیبراسیون کلی پروژه شما را به صورت کاملا خودکار انجام دهد. به همین دلیل دیگر نیازی نیست ساعت‌ها درگیر تنظیم دستی برد شوید. اگر به همراه این محصول از یک مبدل آنالوگ به دیجیتال ( ADC ) استفاده کنید، کنترل دقیقی روی برخی پارامترها مثل ولتاژ خواهید داشت. برای مثال می‌توان وررودی صدا در یک ماژول آمپلی فایر را به میزان دلخواه تنظیم کرد.

رابط سه سیمه برای ساده‌تر شدن استفاده

از هشت پین روی برد ماژول، سه پین به صورت جداگانه طراحی شده تا بتوانید از رابط سه سیمه استفاده کنید. این رابط به شما کمک می‌کنید تا ماژول پتانسیومتر دیجیتال X9C103S را به ساده‌ترین شکل ممکن در پروژه‌های خود قرار دهید. به همین دلیل برای وصل یا جدا کردن ماژول لازمی نیست درگیر لحیم کاری شوید.

کنترل منبع تغذیه و دامنه کار ماژول

برای تامین برق ماژول نیاز به یک منبع تغذیه 5 ولتی داریدتا بتواند ولتاز 4.5 تا 5.5 ولت را در اختیار ماژول قرار دهد. روی برد ماژول نیز یک لامپ LED قرمز رنگ نصب شده که با وصل شدن منبع تغذیه روشن می‌شود تا شروع کار ماژول را به کاربر نشان دهد. پس از انجام این کار خواهید دید که ماژول پتانسیومتر دیجیتالی سیگنال‌ها را در بازه 0 تا 10 کیلو اهم و 100 پله مختلف تنظیم می‌کند.

خرید از بای بست الکترونیک

ماژول پتانسیومتر دیجیتال X9C103S یکی از محصولات حرفه‌ای سایت بای بست الکترونیک است که می‌توانید همین الان سفارش دهید. برای آغاز خرید از این صفحه ماژول را به سبد استعلام اضافه کرده تا همکاران ما قیمت روز ماژول را به شما اعلام کنند. پس از تایید قیمت می‌توانید روش پرداخت و ارسال کالا را انتخاب کنید تا تمامی مراحل بر اساس نیاز شما انجام شود. اگر محصول در سایت موجود نبود، با قسمت تامین قطعات تماس بگیرید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021