شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ماژول شبکه w5100
ماژول شبکه w5100

ماژول شبکه w5100

5.0 (8) 0

شرح محصول ماژول شبکه w5100

اگر در حال توسعه بردهای آردوینو هستید و قصد دارید که پروژه خودتون را به قابلیت اتصال به شبکه مجهز کنید، ماژول شبکه w5100 می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. این ماژول با ارائه انواع قابلیت‌های مختلف انجام این کار را ساده‌تر کرده است. ماژول W5100 از چیپ TCP/IP استفاده می‌کند و روی آن یک کانکتور X’FMR وجود دارد. خرید این ماژول می‌تواند یک انتخاب ایده‌آل برای افرادی باشد که قصد دارند پروژه خود را با TCP/IP سازگار کنند.

از دیگر امکانات خوب این محصول قابلیت پشتیبانی از سوکت API است. با استفاده از این سوکت عملیات پروگرام کردن ماژول به راحت‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود. همچنین برای دسترسی به پین‌های روی برد نیاز به دانش فنی خاصی ندارید. این پین‌ها به صورت جامپر نر ساخته شده تا با استفاده از سیم‌های کراس مادگی بتوان ماژول را به سایر بردها متصل کرد.

مزایا و مشخصات ماژول شبکه w5100

این محصول از قابلیت مذاکره و تشخیص خودکار پشتیبانی می‌کند. همچنین ماژول مطابقت کامل با IEEE 802.3 و 802.3u دارد. به طور کلی می‌توان گفت که در هنگام استفاده از این محصول با محدودیت خاصی رو به رو نخواهید شد. با این ماژول می‌توانید 4 اتصال به صورت هم‌زمان داشته باشید. همچنین سازگاری با اترنت 100/10 و base tx از دیگر امکانات این محصول می‌باشد. روی سوکت اترنت دو LED وجود دارد که شرایط اتصال ماژول به شبکه را شرح می‌دهد. تمامی این مزایا به شما کمک می‌کند تا در اتصال پروژه خود به شبکه هیچ مشکلی نداشته باشید.

ولتاژ و دمای مناسب برای کار ماژول

برای شروع کار محصول باید یک منبع تغذیه 5 ولتی در اختیار داشته باشید. همچنین خروجی‌ها و ورودی‌های برد همگی ولتاژ 3.3 ولت دارند. ماژول شبکه w5100 توانایی کار در بازه دمایی گسترده‌ای را دارد، به همین دلیل در مکان‌های مختلفی می‌توان از ماژول استفاده کرد. بازه دما از 0 تا 70 درجه سانتیگراد متغیر است که مقاومت بالای قطعات ماژول را نشان می‌دهد.

پشتیبانی از پروتکل‌های گوناگون

در این محصول می‌توانید از پروتکل‌های مختلف استفاده کنید تا محدودیتی برای اتصال ماژول به شبکه‌های گوناگون وجود نداشته باشد. پروتکل‌های پشتیبانی شده عبارتند از:

  • TCP
  • IPv4
  • UDP
  • ICMP
  • ARP
  • PPPoE
  • IGMP
  • Ethernet Protocols: DLC, MAC

خرید ماژول شبکه w5100

برای خرید این محصول از سایت بای بست الکترونیک می‌توانید از همین صفحه اقدام کنید. با خرید این محصول از بای بست الکترونیک می‌توانید در کمترین زمان ممکن به ماژول دسترسی داشته باشید. اگر محصول در سایت موجود نبود، از همکاران ما در قسمت تامین قطعه کمک بگیرید

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021