شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ماژول کاهنده ولتاژ Mp2307
ماژول کاهنده ولتاژ Mp2307

ماژول کاهنده ولتاژ Mp2307

5.0 (7) 0

شرح محصول ماژول کاهنده ولتاژ Mp2307

اگر در حال توسعه پروژه الکترونیکی خود هستید و با ولتاژ منبع تغذیه مشکل دارید، خرید ماژول کاهنده ولتاژ Mp2307 می‌تواند تمامی مشکلات شما را حل کند. این ماژول کاهنده ولتاژ می‌تواند منبع تغذیه قدرتمند شما را برای بردهای کوچکتر قابل استفاده کند. به همین دلیل ماژول کاهنده ولتاژ بین علاقه‌مندان به بردهای الکتریکی بسیار محبوب شده است. این ماژول را می‌توان برای تبدیل ولتاژ منبع‌های تغذیه DC به DC استفاده کرد.

قیمت پایین این ماژول باعث شده تا با کمترین هزینه ولتاژ مورد نظر خود را از منبع تغذیه بگیرید. به همین دلیل دیگر نیازی نیست که مبالغ زیادی را بابت خرید منبع تغذیه جدید هزینه کنید. شرکت سازنده نیز سعی کرده تا قابلیت‌های مورد نیاز کاربران را در محصول خود قرار دهد. شاید شما هم تجربه استفاده از ماژول‌های تغذیه بی‌کیفیت را دارید، اما مطمئن باشید که با خرید این محصول یک ماژول بسیار قدرتمند در اختیار خواهید داشت.

مشخصات و مزایای ماژول کاهنده ولتاژ Mp2307

شرکت سازنده ماژول سعی کرده تا از با کیفیت‌ترین قطعات برای ساخت محصول خود استفاده کند. همچنین استفاده از ماژول برای هر کسی راحت است و فقط باید ورودی و خروجی ماژول را به منبع تغذیه متصل کرد. برای اتصال به پین‎های ماژول به هیچ لحیم کاری خاصی نیاز نیست؛ زیرا پین‌های p2 فقط با کمک یک پیچ‌گوشتی می‌توانند سیم‌ها را در جای خود محکم نگاه دارند.

ساختار کلی ماژول

زمانی که ماژول را در دست می‌گیرید، هیچ چیز پیچیده‌ای احساس نخواهید کرد. کلیه پین‌های ورودی و خروجی با کلامت لاتین علامت‌گذاری شده‌اند. روی برد ماژول 2 میکروسوئیچ وجود دارد تا به سادگی بتوانید ولتاژ خروجی ماژول را تنظیم کنید. همچنین LCD روی ماژول به شما نشان می‌دهد که در لحظه چه ولتاژی از خروجی‌های برد عبور می‌کند. ابعاد 5 در 3 سانتی‌متری ماژول به شما این امکان را می‌دهد تا در کمترین فضا از آن استفاده کنید.

ولتاژ ورودی و خروجی ماژول

ماژول کاهنده ولتاژ Mp2307 دامنه ولتاژ بسیار گسترده‌ای در ورودی‌های خود دارد. به همین دلیل می‌توانید منبع‌های تغذیه مختلفی را به به آن متصل کنید. ورودی‌های ماژول می‌توانند ولتاژ 5 تا 23 ولت را تحمل کنند. اما برای محافظت از ماژول و افزایش طول عمر آن حداکثر از منبع تغذیه 20 ولتی استفاده کنید. حال می‌توانید ولتاژ مورد نظر خود را از خروجی‌های ماژول بگیرید. این محصول می‌تواند ولتاژ خروجی را بین 0 تا 16.5 ولت تنظیم کند. توجه داشته باشید که پیک جریان خروجی در این ماژول همانند سایر ماژول‌های تغذیه است، به همین دلیل نباید انتظار جریان خروجی بیش از 3 آمپر را داشته باشید.

خرید از بای بست الکترونیک

همین الان می‌توانید ماژول کاهنده ولتاژ Mp2307 را از سایت بای بست الکترونیک خریداری کنید. کافیست تا سفارش خود را از همین صفحه ثبت کرده تا همکاران ما در بخش ارسال، سفارش را برای شما ارسال کنند. با انجام این کار دیگر نیازی نیست که ساعت‌ها در بازار فروش قطعات الکترونیک سرگردان باشید؛ زیرا تیم بای بست الکترونیک این کار را برای شما انجام خواهند داد.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021